طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی مناطق آلوده در گچساران اجرا شد

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان گچساران در این طرح بیش از ۷۵۰ نفر در این شهرستان اعمال قانون شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ارسلان خادمیان گفت: با هماهنگی مرجع قضائی و مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان گچساران طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر دوگنبدان به مرحله اجرا درآمد.

سرهنگ خادمیان می گوید: در اجرای این طرح ماموران ۱۵ نفر قاچاقچی، ۲۴ نفر معتاد و ۵ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و۱۷۲ دستگاه انواع خودرو و ۶ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

او اضافه کرد: در ادامه این طرح ۲۲ نفر به جرم سرقت و ۳۳۳ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۳۷۰ مورد حکم جلب اجرا گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران ادامه داد: با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت قوانین و مقررات، از ۴۲ واحد صنفی بازدید که تعداد ۹ واحد صنفی بدلیل رعایت نکردن موازین قانونی و عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پلمپ شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم شهرستان گچساران همچنان ادامه دارد و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.