استقبال بیش از ۷۰ هزار مسافر نوروزی از جشنواره ارگ جدید بم

‌فرماندار بم گفت: از ابتدای نوروز ۱۴۰۲ تاکنون بیش از ۷۰ هزار نفر از جشنواره نوروزی ارگ جدید بازدید کرده اند.

محمد برزنگ با اعلام اینکه ارگ جدید بم در فاصله ۱۵ کیلومتری ارگ تاریخی و کهن این شهرستان قرار دارد، گفت: یکی از مکان‌های تفریحی و گردشگری شرق استان کرمان ارگ جدید بم است که از ابتدای نوروز امسال تا به امروز بیش از ۷۰ هزار نفر از جشنواره نوروزی آن بازدید کرده اند.

او افزود: مسافران نوروزی امسال استقبال و بازدید خوبی از باغ شهر زیبای بم، ارگ تاریخی و کهن، قنوات، آثار تاریخی و منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید داشته اند.

برزنگ ابراز امیدواری کرد، به مسافران نوروزی در بم خوش بگذرد و خاطره خوب و خوشی از نوروز امسال در بم داشته باشند.

شسهوارپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم نیز گفت: از ابتدای نوروز امسال، هر شب ساعت ۲۰ در منطقه ویژه ارگ جدید، برنامه ‌های شاد و متنوعی چون جُنگ نوروزی داریم که همه مسافران و گردشگران می‌توانند استفاده کنند.

استقبال۷۰ هزار نفری مسافران نوروزی از جشنواه ارگ جدید بم

او افزود: منطقه ارگ جدید بم، مجموعه تفریحی و گردشگری با دریاچه، قایق سواری، اسب سواری، نمایشگاه سوغات بم، برنامه شاد برای کودکان، موسیقی نواحی و محلی بم، اجرای کنسرت‌های ملی وکشوری مکانی شاد برای همه مسافران و‌گردشگران نوروزی فراهم آورده است که دعوت می‌کنم از همه مسافران نوروزی از منطقه ارگ جدید بم بازدید کنند.

استقبال۷۰ هزار نفری مسافران نوروزی از جشنواه ارگ جدید بم

منطقه ویژه ارگ جدید بم که در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر بم و فاصله ۲۰۰ کیلومتری شرق استان کرمان واقع شده است به عنوان اولین قطب تولید خودروسازی بخش خصوصی کشور محسوب می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار