ترافیک سنگین در اغلب محور‌های تهران-شمال

معاون مرکز مدیریت راه‌ها از ترافیک سنگین در محور‌های شمالی کشور خبر داد.

آقای مهدی مخبر معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت: از اول سال تا به امروز ۲۸ میلیون تردد جاده‌ای به ثبت رسیده است به طوری که بیشترین تردد در محور‌های شمالی کشور به ثبت رسیده است.

او گفت:در حال حاضر با توجه به موج سفر‌های نوروزی شاهد ترافیک سنگین در محور‌های هراز، چالوس و فیروز کوه می‌باشیم به طوری که ترافیک سنگین در محور‌های پل زنگوله و سیاه بیشه گزارش شده است

به گفته مخبر، اردبیل با ۴۲ درصد، سیستان و بلوچستان با ٢١ درصد، خوزستان با ٢١ درصد، گلستان با ٢٠ درصد، ایلام با ١٩ درصد و آذربایجان غربی با ١٧ درصد بیشترین افزایش تغییرات تردد بین استانی از ابتدای طرح نوروزی را داشته اند.

معاون مرکز مدیریت راه‌ها گفت:دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده گچسر و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال حدفاصل تالون تا انتهای مسیر، ترافیک سنگین در محور هراز حدفاصل آبعلی تا امام زاده هاشم و حدفاصل پلور تا آب اسک و محدوده بایجان و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-رشت محدوده‌های شیرین سو، منجیل، تونل منجیل، خلیل آباد و رودبار نشان می‌دهد.

او گفت: با توجه به بروز ترافیک سنگین در اغلب جاده‌های تهران-شمال، به مسافران پیشنهاد می‌شود حتما توزیع زمان سفر در ایام نوروز را در دستور کار قرار دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار