روابط عمومی‌ها نقش اساسی در موفقیت سازمان‌ها و ادارات دارند

روابط عمومی‌ها نقش اساسی در موفقیت سازمان‌ها و ادارات دارند و باید ازطریق این کانال عملکرد شرکت بطور کامل اطلاع رسانی شود.

یداله سلطانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی درنشست خبری باجعمی ازاصحاب رسانه بعداز تبریک روز ارتباطات و روابط‌عمومی به همه‌ی فعالان این عرصه، با اشاره به اینکه، حرفه روابط عمومی ششمین شغل پراسترس در دنیا است گفت:روابط عمومی‌ها بازوی توانمند ادارات و شرکت‌ها می‌باشندو باید ازطریق این کانال عملکرد شرکت بطور کامل اطلاع رسانی شود و گزارش این اطلاعات باید بصورت حرفه‌ای و واقع بینانه باشد.

او با بیان اینکه موفقیت سازمانها، ادارت و نهاد‌ها به عملکرد روابط عمومی ها‌ی آن شرکت واداره وابسته است، گفت: روابط عمومی‌ها باید برنامه ریزی‌های طولانی مدت، میان مدت و کوتاه مدت بامستند سازی داشته باشند تامردم ازخواندن یاشنیدن خبرمفهومش را متوجه شوند. 

سلطانی درادامه تاکید کرد: بسیاری از عملکرد‌ها به اطلاع مردم رسانده نمی‌شود بنا به دلایلی آمار و عملکرد باید شفاف باشد طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اطلاع رسانی به هنگام و مستمر باشد.

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب شهرستان خوی در بخشی از سخنان خود، با اشاره به اینکه، آب آشامیدنی یکی از نیاز‌های اساسی انسان‌ها می‌باشد گفت: امروز وجود منابع آب بیشتر در کشور‌ها یک امتیاز بزرگ برای توسعه و پیشرفت آن کشور محسوب می‌شودوحتی در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی و بین المللی آب نقش بسیار وبا اهمیت دارد.
سلطانی در ادامه با بیان اینکه؛ آب شرب شهرستان خوی که تماما ازمنابع آب‌های زیرزمینی تامین می‌شود افزود: با نیاز آبی ۲ هزارو ۵۰۱ لیتر در ثانیه از ۱۰۲ حلقه چاه، که ۴۱حلقه چاه شهری و ۶۱ حلقه چاه روستایی با ۵۳ دهنه چشمه تامین می‌گردد.

اوافزود: این شهرستان، تابحال هیچ گونه از آب‌های سطحی واحداث سدبرای تامین آب شرب مردم نداشته وچندین سال است که مردم منتظر انتقال آب شرب از سد آغ چای هستند، اما به دلایلی وکمبود یا نبوداعتبار هنوز احداث این پروژه که قراربوددرسال ۱۳۹۶به اتمام برسدولی به جایی نرسیده و این پروژه ملی بلاتکلیف مانده است.

سلطانی در ادامه با اشاره به اینکه، در فصل گرما با توجه به افزایش دمای هواو وقوع زمین لرزه‌های مکرر و مصرف بیشتر مشترکین، ساخت و ساز‌های مناطق زلزله تامین آب این شهرستان در نقطه سر به سر قرار داردوآب تمام چاه‌های عمیق جوابگوی مصرف شهروندان نمی‌باشد و تامین آب شهرستان از منابع آب‌های سطحی چندین سال زمان می‌برد که در این راستا، شرکت آب و فاضلاب جهت گذر ازاین بحران در نظر داردبرنامه کوتاه مدت ومیان مدت و بلند مدت آب شرب شهرستان را تامین نمایید.

سلطانی گفت:دربرنامه‌های کوتاه مدت تکمیل وراه اندازی اجرای مخزن ۵هزار متر مکعبی در محل مسیر آغچا قشلاق شهرک ولیعصرکه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید. ودیگری تکمیل و اجرای دوباب مخزن با ظرفیت ۱۵ هزار متر مکعب که شروع عملیات اجرای آن توسط سازمان آب منطقه‌ای آغاز شده است. 

او همچنین با اشاره به اینکه، تهیه زمین مناسب برای مطالعات مخزن ۵هزار مترمکعب دیگر درزون ۳ شهر خوی وهمچنین ۵۶هزارمتر مکعب دیگر که درحال اجراو ساخت می‌باشد گفت:، اما با وجود۹۰هزار متر مکعب مخزن دراین شهر، ۳۴ هزار متر مکعب کمبود مخزن دارد.

سلطانی همچنین افزود: برای برنامه‌های کوتاه مدت حفر یک حلقه چاه دیگردر منطقه مجید آبادخوی تا آخر خردادماه به بهره برداری خواهد رسید، وهمچنین مطالعه وتهیه پروانه حفر ۴ حلقه چاه تا آخر سال تاسیس خواهد شد. 

او در ادامه به روستا‌های اولویت دارکه مشکل کمبود آب دارنددربرنامه کوتاه مدت مشکل آن‌ها حل خواهد شد گفت:دراین راستا،۱۸ پروژه عمرانی استانی در۳۲ روستا که با اعتبار ۶۷میلیاردتومان در حال اجرا هستند و از این مبلغ ۳۳/۴میلیارد تومان تخصیص وهزینه شده است که ۸ پروژه در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید و۴ پروژه نیز از محل اعتبارات جاری شرکت با اعتبار دومیلیارد تومان به اتمام رسیده که به زودی در ۴ روستا به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر شرکت آب وفاضلاب درادامه به برنامه میان مدت این شرکت اشاره کردوگفت: مطالعه وحفر چاه فیلمن در مسیر رودخانه قطور با دبی برداشت ۵۰۰ لیتر درثانیه که با خط انتقال به هدایت مخازن شهر به بهره برداری خواهد رسید ودربرنامه بلند مدت نیز، تامین آب شرب شهرستان از سد آغ چای می‌باشد.

لازم به ذکر است که درپایان نشست خبرنگاران حاضر در جلسه از تصفیه خانه خوی بازدید کردند. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.