تأمین آب، برق و گاز روستا‌های بوکن نو و هنو در بفروئیه

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از تأمین آب، برق و گاز روستا‌های بوکن نو و هنو بخش بفروئیه در شهرستان میبد خبر داد.

میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از روستا‌های بخش بفروئیه گفت: با پیگیری‌های بخشدار بفروئیه و اختصاص اعتبارات برای تأمین برق روستای بوکن نو، برق این روستا تأمین شد که باعث ماندگاری افراد ساکن در این روستا شده است.

او افزود: برای تأمین گاز این روستا‌ها هم با مدیرعامل شرکت گاز استان صحبت شد و قرار شد نسبت به ایجاد شبکه گاز به این روستا اقدام شود.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای اسلامی درخصوص ارائه تسهیلات به دامداران این روستا‌ها هم گفت: قرار شد از چند جانب از جمله بنیاد برکت و جهاد کشاورزی تسهیلات را برای دامداران تأمین کنیم و برای تأمین خوارک دام هم قول داده شد؛ ماهیانه یک و نیم تن نهاده‌های دامی برای این روستا درنظر گرفته شود. 

میرمحمدی آبرسانی به بوکن نو بعد از تکمیل پروژه آبرسانی به درین را در اولویت خواند.

او با اشاره به برق رسانی به روستای هنو که اداره برق با آن موافقت کرده است گفت: قرار شد اداره برق میبد نسبت به ایجاد شبکه اقدام کند و فرمانداری هم همراهی کند.

نماینده مردم تفت و میبد درمجلس شورای بر تامین آب روستای هنو با تأمین اعتبار به صورت سیار تاکید کرد و افزود: پس از تأیید بررسی‌ها بخشدار بفروئیه قول داد که نسبت به خرید منبع ذخیره آب از محل اعتبارات روستا‌های فاقد دهیاری‌ها به این روستا اقدام کند و برای برقراری امنیت در برابر سیل هم، ۵۰۰ میلیون تومان ازاعتبارات سال ۱۴۰۲ اختصاص یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار