با حمایت دستگاه قضایی استان کرمان:

چرخ صنایع خودروسازی بر مدار تولید می‌چرخد

حجت الاسلام حمیدی گفت: در پی مشکلات شرکت خودروسازی در کرمان، مقرر شد با پشتیبانی دستگاه قضا و با تشکیل کارگروهی تخصصی، مشکل این واحد برطرف شود.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در ستاد استانی اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی گفت: در پی مشکلات به وجودآمده ناشی از دپوی کالا‌های ضایعاتی و نیز نبود امکان خروج برخی کالا‌های نو مربوط به شرکت خودروسازی مدیران خودرو از گمرک، مقرر شد براساس پشتیبانی دستگاه قضایی و با تشکیل کارگروهی تخصصی با محوریت سازمان صمت، مشکل این واحد تولیدی برطرف شده و فضای مورد نیاز برای توسعه فعالیت خطوط تولید این کارخانه ایجاد شود.

او افزود: کارگروه تخصصی مربوطه با حضور نمایندگان شرکت خودروسازی، گمرک، صمت، سازمان بازرسی و اداره اطلاعات تشکیل شده و نتیجه آن به ستاد استانی اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی اعلام می شود.

رییس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: همواره تاکید بر این است که در پیشنهاد راهکار‌های رفع مشکلات موجود به منظور حمایت از تولید، ضمن رفع مشکلات واحد‌های تولیدی، حق و حقوق دولت نیز استیفا شود.

او  با اشاره به بازدید‌های انجام شده از صنایع خودروسازی واقع در شرق استان کرمان، تصریح کرد: پشتیبانی‌های قضایی به منظور حل مشکلات واحد‌های خودروسازی در حقیقت پشتیبانی از حفظ اشتغال بالغ بر ۱۰ هزار نیروی متخصص و کارگر فعال در این واحد‌ها و نیز زمینه ایجاد اشتغال‌های جدید است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار