بسته ورزشی استان قم در ۶ خرداد ۱۴۰۲؛

ملی پوش فوتسال جوانان به آناصنعت قم پیوست / رکوردشکنی وزنه‌بردار پیشکسوت قمی

مهم‌ترین اخبار ورزشی استان قم در ۶ خرداد ۱۴۰۲ را در این بسته خبری بخوانید.

مهم‌ترین خبر‌های ورزشی استان قم در  ۶ خرداد ۱۴۰۲ به فوتسال ، جودو ،وزنه‌‌‌‌‌برداری،تنیس  و بسکتبال با ویلچر  اختصاص دارد.


ملی پوش فوتسال جوانان به آناصنعت قم پیوست

در ادامه نقل و انتقالات باشگاه آناصنعت پاسارگاد برای حضور موفق در فصل ۱۴۰۲ لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، امیرحمزه صدیق‌زاده بازیکن عضو تیم ملی جوانان جذب این تیم شد.

تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم در ادامه نقل و انتقالات فصل ۱۴۰۲ لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، هفته گذشته قرارداد هاشم فرج‌زاده کاپیتان و محمد دهقان مربی دروازه‌بان‌های فصل گذشته خود را برای دوره جدید بازی‌های لیگ برتر تمدید و آن‌ها را حفظ کرد.

 تمرینات و برنامه‌های آماده‌سازی تیم فوتسال بزرگسالان آناصنعت پاسارگاد قم برای حضور موفق در فصل ۱۴۰۲ لیگ برتر باشگاه‌های کشور از شنبه گذشته به طور رسمی زیر نظر کادر فنی آغاز شد. حسین صبوری مربی بومی آنا صنعت امسال در راس کادر فنی، سرمربی گری آناصنعت را برعهده دارد.

طبق اعلام سازمان لیگ برتر فوتسال کشور، فصل جدید این مسابقات از روز ۲۰ تیر ماه طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ آغاز می‌شود.

علیرضا وفایی بازیکن فصل گذشته گیتی پسند اصفهان، مسعود عباسی بازیکن فصل گذشته قند کاترین آمل و شهاب بشری بازیکن فصل گذشته سن‌ایچ ساوه بازیکنان جدیدی هستند که برای حضور در تیم آناصنعت با آنان قرارداد منعقد شده‌است.

این باشگاه همچنین قرارداد‌های سوران بالکانه، آرتا رضایی، فردین قاسمی، محمد ارجمند زاده، حمیدرضا ده نمکی، امیرمحمد مرادبیاتی و امیر اربابی را برای حضور در فصل آتی لیگ برتر فوتسال تمدید کرده‌است.

وزنه‌بردار پیشکسوت قمی رکوردشکنی کرد


 مسابقات رکوردگیری تیم ملی وزنه‌برداری پیشکسوتان کشور روز پنجم خردادماه به میزبانی شهرستان ورزقان برگزار شد.

در این مسابقات رضا ترابی وزنه‌بردار پیشکسوت قمی در وزن ۸۱ کیلوگرم موفق شد در بخش یک ضرب رکورد ۷۴ کیلوگرم را ثبت کند. 

در بخش دو ضرب نیز توانست رکورد ۹۰ کیلوگرم را به ثمر برساند، ترابی در مجموع موفق شد با ۱۶۴ کیلوگرم در این رقابت‌ها رکوردشکنی کند.

این وزنه‌بردار پیشکسوت قمی با عملکرد درخشان خود در این رقابت‌ها مجوز حضور در مسابقات جهانی لهستان را کسب کرد و تیم ملی را در این مسابقات همراهی می‌کند.

جوجیتسو کار قمی به اردوی تیم ملی دعوت شد

اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوجیتسو ایران به منظور حضور در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ مغولستان برگزار می‌شود و امیر محمد عابدینی از قم نیز در این اردو حضور می یابد.

 اردوی تیم ملی قرار است طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ خردادماه  به میزبانی استان گیلان برگزار شود.

 این اردو با حضور ۱۵ ورزشکار در مجتمع فرهنگی ورزشی اداره بنادر و دریانوردی در شهر انزلی ترتیب خواهد یافت.

 

تنیسور قمی نایب قهرمان مسابقات هزار امتیازی شد


مسابقات هزار امتیازی تنیس قهرمانی کشور که از روز‌های پایانی اردیبهشت‌ماه سال جاری آغاز شده بود، روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

«امیرحسین بادی» تنیسور مستعد قمی در بخش دو نفره این رقابت‌ها در کنار هم‌تیمی شهرستانی خود «علی رضوی» بازی فینال را در زمان اول ۶ بر ۲ و در زمان دوم نیز با همین نتیجه واگذار کرد تا بدین ترتیب به عنوان نایب قهرمان مسابقات هزار امتیازی معرفی شود. لازم به ذکر است فرزاد فاتح داور قمی، فینال این رقابت‌ها را قضاوت کرد.

قهرمانی قم در مسابقات چهار جانبه بسکتبال با ویلچر

مسابقات چهار جانبه بسکتبال با ویلچر، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد. 

در دیدار فینال این مسابقات، تیم هیئت قم ۵۵-۲۹ برابر نماینده کاشان به پیروزی رسید و به عنوان قهرمانی دست یافت.

در دیدار رده بندی هم تیم بنیاد شهید و امور ایثارگران قم برابر تیم هیئت البرز به برتری دست یافت و به عنوان سومی این رقابت‌ها رسید.

مسابقات چهار جانبه بسکتبال با ویلچر، گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور دو تیم از قم، یک تیم از البرز و یک تیم از کاشان به میزبانی سالن شهید رضاییان قم برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار