اختصاص ۳ درصد از بودجه شهرداری به مناطق محروم

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: ۳ درصد از بودجه امسال برای محرومیت زدایی مناطق محروم شهر اختصاص یافته است.

نشست ماهیانه رابطین شورا‌های محلات و مسئولین کارگروه‌های تخصصی کمیسیون‌ها و کمیته‌های شورا‌های محلات شهر شیراز با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز برگزار شد. 

نشست ماهیانه بررسی و رسیدگی به درخواست‌ها و مطالبات فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، خدماتی و ... رابطین شورا‌های اسلامی محلات و مسئولین کارگروه‌های تخصصی کمیسیون‌ها و کمیته‌ها با حضور مهندس طاهری رییس شورای اسلامی شهر، مهندس تذروی نائب رئیس شورای اسلامی و رابطین شورا‌های محلات و مسئولین کارگروه‌های تخصصی در روز چهارشنبه ۳ خرداد در شورای اسلامی شهر برگزار شد.

طاهری رییس شورای اسلامی شهر بر لزوم پیگیری قانونی شدن طرح تشکیل شورا‌های محلات تاکید کرد و گفت: استمرار تعاملات اجتماعی، فرهنگی، عمرانی، خدماتی و شناسایی دقیق مشکلات و نارسایی‌های محلی بر پیگیری و شکل گیری شورا‌های محلات می‌افزاید. 

او گفت: اختصاص ۳ درصد از بودجه تا سال ۱۴۰۴ برای محرومیت زدایی مناطق محروم پیش بینی شده است. 

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: با توجه به شعار شفافیت قانون مداری و پاسخگویی شورا سایت جدید شورا با محور‌های مختلف از جمله پیشنهادات، شکایات گرفتن ملاقات مردمی به صورت اینترنتی پنجره شفافیت راه اندازی شده است

او گفت: در این سایت امکان تعامل دوسویه بین اعضای شورا و مردم عزیز و فهیم برقراراست و مسائل و مشکلات شهری و همچنین دیدگاه‌های خود را بدون واسطه با اعضا شورای اسلامی شهر شیراز در میان میگذارند

تذروی نائب رییس شورای اسلامی شهر با تاکید بر تداوم جلسات ماهیانه یاوران شورای با شهرداران مناطق شهرداری گفت، تجربه نشان داده است با مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی، خدماتی، فرهنگی و عمرانی بخش اعظمی از مشکلات شهری برطرف خواهد شد. 

او گفت: ضرورت مشارکت و همراهی مردمی در اداره امور شهر ما را در جهت رسیدن به اهداف و تصمیمات و سیاستگزاری‌ها در مدیریت شهری یاری خواهد کرد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.