در محور زرند ـ سیریز ـ  بافق رخ داد؛

یک کشته و یک مجروح در برخورد پژو پارس با کامیونت هوندا

برخورد یک پژو پارس با کامیونت هوندا عصر امروز در محور زرند ـ سیریز ـ  بافق یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

امین عربپور رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان زرند گفت: به دنبال گزارش مردمی با سامانه ۱۱۵ مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی در ساعت ۱۴:۵۳ دقیقه عصر امروز چهارشنبه مورخه ۱۰ خردادماه در خصوص حادثه رانندگی در محور زرند ـ سیریزـ بافق (حوالی روستای جلال آباد)، بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که دو مصدوم حادثه (دو مرد حدود ۳۰ ساله) بعد از انجام اقدامات اولیه به منظور ادامه درمان به بیمارستان سینای  زرند منتقل شدند.

او افزود: متاسفانه حال راننده پژو پارس به دلیل ضربه مغزی وخیم بود که تلاش پزشکان بیمارستان سینا در نجات وی بی نتیجه ماند و جان خود را از دست داد.

سروان معشوف فرمانده پلیس راه زرند ـ یزد نیز گفت: یک دستگاه پژو پارس از سمت زرند به طرف یزدان آیاد (حوالی روستای جلال آباد) در حال حرکت بود که به یک دستگاه کامیونت هوندا به شدت برخورد کرد و هر دو از جاده منحرف و واژگون شدند.

 او علت حادثه را انحراف به چپ سواری پژو پارس اعلام کرد و از رانندگان خواست، هنگام تردد مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا دیگر شاهد این گونه حوادث دلخراش نباشیم.

با توجه به حجم سنگین ترافیک در این محور که تردد ماشین آلات معدنی بسیاری نیز وجود دارد، می‌طلبد با دوبانده کردن این محور، به روان سازی ترافیک کمک شود.

 

 

 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار