شرکت ۹۹۰ نفر از آموزش دهندگان در دوره توانمند سازی کردستان

سرپرست معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان از برگزاری دوره توانمند سازی با شرکت ۹۹۰ نفر از آموزش دهندگان استان خبر داد.

گلبهار خسروی سرپرست معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان گفت: در راستای توانمند سازی نیروی انسانی، دوره آموزشی با عنوان «روش تدریس کتاب‌های درسی دوره‌های سواد آموزی» با شرکت ۹۹۰ نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی استان برگزار شد. 

او با بیان اینکه دوره آموزشی مذکور ۴۰ ساعت و در ۶ عنوان درسی پیش بینی شده بود، اظهار داشت: در این دوره آموزشی، شرکت کنندگان با آخرین روش‌های تدریس دروس فارسی، ریاضی، قرآن، علوم تجربی، علوم اجتماعی و فرهنگ اسلامی آشنا شدند. 

خسروی آشنایی با آموزش بزرگسالان و سواد آموزی و شناخت بزرگسالان و آشنایی با کلیات و فنون تدریس و روش‌های تدریس کتاب‌های درسی دوره سواد آموزی و انتقال را از محتوای آموزشی دوره توانمند سازی آموزش دهندگان عنوان کرد. 

سرپرست معاونت سواد آموزی استان با اشاره به اینکه دوره تربیت مدرسان استانی از ۵ لغایت ۷ اردیبهشت با شرکت ۳۵ نفر از مدرسین در اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج برگزار شد، اظهار داشت: بعد از برگزاری این دوره، دوره آموزشی توانمند سازی به تفکیک در شهرستان شهرستان‌ها و مناطق با شرکت ۹۹۰ نفر از آموزش دهندگان برگزار شد. 

به گفته خسروی علاوه بر برگزاری دوره توانمند سازی، در طول سال کارگاه‌های آموزشی و توجیهی نیز برای آموزش دهندگان برگزار و در این جلسات پیرامون مسائل جاری، مشکلات و روش‌های تدریس دروس سواد آموزی بحث و تبادل نظر و همفکری می‌شود.

برچسب ها: سواد آموزی ، کردستان
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.