در اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور؛

لیست کامل مدیران لازم الاستعفا برای ورود به مجلس اعلام شد

ستاد انتخابات کشور با صدور اطلاعیه شماره ۳، ما بقی لیست مشمولان حکم بند الف ماده ۲۹ قانون انتخابات کشور را اعلام کرد.

متن اطلاعیه شماره ۳ ستاد انتخابات کشور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وزارت کشور

ستاد انتخابات کشور

اطلاعیه شماره (۳)

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

به آگاهی هم میهنان عزیز می­ رساند، پیرو اطلاعیه شماره (۲) این ستاد در ارتباط با مشمولین ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، بدین وسیله باقیمانده فهرست همترازی ­ها که از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور دریافت گردید، به شرح جدول پیوست (پیوست-اطلاعیه-شماره-۳-ستاد-انتخابات-کشور) اطلاع­رسانی می‌گردد.

لازم به ذکر است چنانچه داوطلبی برابر اطلاعیه ­های شماره (۱)، (۲)، و (۳) ستاد انتخابات کشور نسبت به همترازی پست خود همچنان دارای ابهام است، به دلیل آنکه حقوقی از کسی تضییع نشود و امکان ثبت نام برای تمامی دواطلبان فراهم باشد، ضرورت دارد یادشدگان فوق به قید فوریت، با حضور در فرمانداری ­ها، ستاد‌های انتخابات مستقر در استانداری ­ها یا ستاد انتخابات کشور، مراتب را اعلام تا در اسرع وقت از سازمان امور اداری و استخدامی استعلام لازم بعمل آمده و نتیجه در اختیار فرد، افراد یا افکار عمومی قرار گیرد.

ضمناً مشاغلی که با رعایت قانون و مقررات با مقامات ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری همتراز شده ­اند، مشمول حکم بند (الف) ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی می ­باشند.

همانگونه که در اطلاعیه‌های قبلی اعلام شد، آخرین مهلت قبول استعفاء مشمولان ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، تاریخ ۲۵خرداد ماه ۱۴۰۲ است و قبول استعفاء بعد از مدت تعیین شده، برای ثبت نام و اعلام داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی، مورد پذیرش مراکز ثبت نام قرار نخواهد گرفت.
 
ستاد انتخابات کشور

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۲ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
چرا نمایندگان بعد از اتمام دوره نمایندگی به شهر خود و پست شغلی قبلی باز نمی گردند؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۱۷ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
قطعا این عزیزان برای خدمت نمی آیند چون اگر قرار بر خدمت بود در همین پست فعلی هم اینکار را می کردند. فقط بدنبال پر کردن جیب خود هستند. ننگ شان باد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۵۸ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
معنی لیست رو هم فهمیدیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۵ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
یک پایگاه یا مرجع رسیدگی برای بعد از انتخابات که تقلب صورت می گیرد هم بگذارید و واقعا وبی طرفانه بد ن جنبه سیاسی رسیدگی کنید سه دوره است نمایند شهرمان با تقلب و دادن پول و خرید رای وارد مجلس می شود
Iran (Islamic Republic of)
حضرت مصطفی
۰۵:۲۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
والله راست حسینی مدشده بادادن شام وخریدشناسنامه برای خودرای میخرندوهیچ کس هم نیست بگویدخرت چندمن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
سلام.هیئت عالی تشخیص مصلحت نظام،دولت و مجلس بدانید جان و مال مردم در جاده ها شوخی نیست،سالانه هزاران نفر در جاده ها با خودروهای حلبی داخلی کشته و معلول میشوند.کدوم کشور این خودروهای حلبی های تاریخ گذشته شرکتهای انحصاری داخلی با تکنولوژی 30 سال پیش رو میخرند،ان هم با گرانفروشی دههابرابری،احتکار،کاهش تولید به قصد گرانی و مافیابازی و نفوذ در دولت و مجلس،به زور این حلبی های ناایمن را با گرانفروشی دههابرابری قالب مردم می کنید،باز کنید درب واردات خودروهای کم مصرف با حجم موتور کمتر از 1800cc،هیبریدی،برقی را بدون تعرفه گمرکی برای عموم مردم ایران و به این دلالی شرکتهای انحصاری پایان دهید.
آخرین اخبار