کرمانشاه نیازمند امیدآفرینی در جامعه

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه به امیدآفرینی در جامعه نیاز داریم، گفت : اگر خدمات نظام در حوزه‌های مختلف گفته شود، موجی از امیدواری در جامعه شکل خواهد گرفت.

عبدالوحید محمدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در مراسم آغاز به کار رزمایش جهاد دامپزشکی در کرمانشاه، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت امیدآفرینی در جامعه، گفت : باید با بیان خدمات نظام در حوزه‌های مختلف به جامعه امید تزریق کنیم.

وی تاکید کرد: بسیاری از خدمات نظام به مردم در دنیا بی سابقه است و هیچ کشوری در خاورمیانه در حوزه خدمات رسانی به مردم به اندازه ایران اسلامی پای کار نیست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه اشاره‌ای هم به مشکلات موجود به ویژه مسائل اقتصادی داشت و گفت: در اینکه شرایط موجود در شان مردم نیست و مسئولین دولتی باید برای بهبود معیشت مردم بیشتر تلاش کنند شکی نیست، اما نباید اجازه بدهیم دشمنان با برجسته کردن مشکلات مردم را از نظام دلسرد کنند.

محمدی با بیان اینکه دشمنان همواره در تلاشند با برجسته کردن نقاط ضعف مردم را نسبت به نظام دلسرد کنند، تاکید کرد: اگر خدمات نظام در حوزه‌های مختلف گفته شود، موجی از امیدواری در جامعه شکل خواهد گرفت.

وی برگزاری رزمایش جهاد دامپزشکی را گام مهمی در جهت افزایش تولیدات دام استان عنوان کرد و افزود: ایمن سازی دام‌ها در برابر بیماری‌ها یک قدم اصلی برای حفاظت سرمایه‌های دامی استان است و باید مردم در جریان خدمات اینچنینی قرار بگیرند.

محمدی با بیان اینکه استان کرمانشاه بیش از هر چیز یک استان دامپروری است، یادآور شد: این استان در زمینه تولید دام سبک در کشور صاحب برند بوده و یکی از تولیدکنندگان مطرح دام سبک در کشور است.

وی اشاره‌ای هم به همراهی همیشگی سپاه و مجموعه بسیج سازندگی در کنار دولت در حل مسائل و مشکلات داشت و ابراز امیدواری کرد: در آینده شاهد خدمات بیشتری از سوی مجموعه سپاه برای حل مسائل و مشکلات استان باشیم .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۰ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
معاون عزیز کرمانشاه تشنه آموزش باتوجه به تازه شهری بودن مردم شهراموزش های فنی و حرفه ای باتوجه به باب شدن دست فروشی ووانت داری ومیوه فروشی باتوسعه افزایش مهارتهامثل پکیج،ام دی اف،کره کره برقی،دروبین مداربسته..و.........وووووووکارافرین ،نواور،کارفرما،تولیدبهتروابرومندثروت ،شغل پایدار،وووووووبوجود می آید دنیا مثل ژاپن تایوان چین .....وحتی ترک های کشورتجربه کرده اند باید راه کار برای بردن مثل تشویق حمایت پیدا تا جوانان بدانند
آخرین اخبار