حضور تام کروز در اولین نمایش خاورمیانه‌ای «ماموریت غیرممکن»

تام کروز در اولین نمایش خاورمیانه‌ای «ماموریت غیرممکن» در ابوظبی شرکت می‌کند.

به نقل از گلف‌نیوز، با توجه به اکران فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One «ماموریت غیرممکن - تسویه حساب مرده، قسمت اول» در امارات متحده عربی قرار است هنرپیشه نقش اصلی این فیلم تام‌کروز Tom Cruise در مراسم اولین اکران آن حضور داشته باشد.

برگزارکنندگان این مراسم در امارات متحده عربی در این زمینه اعلام کردند نمایش فیلم تسویه حساب مرده قسمت اول با حضور تام کروز فوق ستاره هالیوودی و کریستوفر مک کواری Christopher McQuarrie کارگردان فیلم برگزار خواهد شد.

براساس اخبار منتشر شده این با حمایت کمیسیون فیلم‌ابوظبی و تعدادی شرکای محلی تولید شده و برخی از صحنه‌های فیلم در صحرای لیوا و ترمینال میانی در فرودگاه پایتخت امارات فیلمبرداری شده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد این دومین باری است که فرانچایز پارامونت پیکچرز در ابوظبی پس از سکانس سقوط آزاد تام کروز برای «ماموریت: غیرممکن – فال‌آوت» در سال ۲۰۱۸ فیلم‌برداری می‌کند.

خلفان المزروعی Khalfan Al-Mazrouei، سرپرست مدیرکل رسانه‌های خلاق امارات، در این زمینه به گلف نیوز گفت: میزبانی اولین نمایش "ماموریت: غیرممکن - تسویه حساب مرده بخش اول" افتخاری برای ابوظبی بوده و همچنین بازتابی از موقعیتی امارت به عنوان یکی از برترین مکان‌های سینمایی و تلویزیونی منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار