مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:

اتمام طرح توسعه ای گازرسانی در دستور کار قرار دارد

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت:اتمام طرح توسعه‌ای گازرسانی در آذربایجان غربی در دستور کار شرکت ملی گاز ایران است.

مجید چگینی بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار آذربایجان غربی، اظهار کرد: گازرسانی به مناطق محروم آذربایجان غربی و صنایع، در اولویت نخست کاری شرکت ملی گاز ایران   قرار دارد.

وی با اشاره به گازرسانی به بیش از ۹۸ درصد شهرهای آذربایجان غربی و ۸۸ درصد روستاها، افزود: اتمام طرح توسعه‌ای گازرسانی در آذربایجان غربی در دستور کار شرکت ملی گاز ایران بوده و همکاران ما در تلاش هستند که این پروژه‌ها هرچه سریع‌تر به مرحله بهره‌برداری برسد.

استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار گفت: در دولت سیزدهم، گازرسانی به مناطق مختلف آذربایجان غربی، رشد قابل توجهی داشته است.

محمدصادق معتمدیان امروز در دیدار با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، افزود: علیرغم وسعت و صعب العبور بودن برخی از مناطق آذربایجان غربی، اهتمام جدی برای گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان وجود داشته است.

وی در ادامه با اعلام اینکه امروز روستاهای دورافتاده و مرزی آذربایجان غربی نیز از خدماتی چون نعمت گاز برخوردار شده‌اند، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی به دور از هرگونه نگاه تبعیض آمیز، به دور افتاده‌ترین مناطق گازرسانی شده که این اتفاق مبارک در دنیا کم سابقه است.

استاندار آذربایجان غربی در پایان، خدمات رسانی به مناطق محروم را از اولویت‌های دولت سیزدهم معرفی کرده و افزود: شرکت گاز با بهره مندی از بودجه‌های ملی، در سریع‌ترین زمان ممکن پروژه‌های گازرسانی را به اتمام می‌رساند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.