هنرستان دخترانه هنر‌های زیبا خراسان شمالی هنرجو می‌پذیرد

معاون امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از پذیرش هنرجو برای نخستین هنرستان دخترانه هنر‌های زیبای استان در سال تحصیل ۱۴۰۲_۱۴۰۳ خبر داد.

مسعود مرواری گفت: نخستین هنرستان دخترانه هنر‌های زیبای خراسان شمالی در رشته تئاتر، سینما، گرافیک، نقاشی و موسیقی در پایه دهم برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ هنرجو می‌پذیرد و از علاقه‌مندان ثبت نام بعمل می‌آورد.

او گفت :  این هنرستان وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی است و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان فعالیت خود را در شاخه فنی و حرفه‌ای در پنج رشته فعالیت می‌کند.

علاقه‌مندان از ۲۱ تیرماه امسال می‌توانند با حضور در هنرستان دخترانه هنر‌های زیبا واقع در خیابان استقلال-چهارراه نگارستان-نبش ماژانی ۲ برای ثبت نام اقدام کنند.

مرواری گفت: راه اندازی هنرستان دخترانه هنر‌های زیبا براساس تفاهمنامه وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال ۹۹ با ۲ رشته فعالیت خود را آغاز و هم اکنون در پنج رشته هنری هنرجو می‌پذیرد. 

گفتنی است؛ علاقه مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۹۱۵۵۰۷۷۴۸۲-۰۹۱۵۳۸۷۰۷۶۰و یا ۳۲۲۶۳۰۳۶ تماس حاصل کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.