جشنواره زردآلوی بابتنگل فردا برگزار نمی‌شود

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری  شهرستان زرند گفت: بدلیل شرایط جوی، جشنواره زردآلوی بابتنگل فردا برگزار نمی‌شود.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی وگردشگری  شهرستان زرند گفت: در پی نامساعد بودن شرایط برای سفر به مناطق کوهستانی و مسیر رودخانه ها، طی هماهنگی با فرمانداری محترم شهرستان مقرر شد تا این جشنواره به روز دیگری موکول شد که تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

محمد اسلامی با عذرخواهی از تمام عوامل اجرائی این جشنواره که طی چند روز گذشته برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد دائمی در بابتنگل تلاش‌های موثری معمول کرده اند افزود: تقویم جشنواره‌های زرند هر ساله در اسفندماه تنظیم و در فروردین رونمائی می‌شود و پیش بینی چنین شرایط جوی برای شهرستانی که آب و هوای بیابانی و نیمه بیابانی دارد آن هم در اواخر ماه خرداد ماه که زمان برداشت این محصول است امکان پذیر نیست.

دبیر ستاد زرند شهر جشنواره‌ها با اعلام اینکه ستاد جشنواره‌ها به جدیت دنبال برگزاری جشنواره‌ها در زمانبندی‌های مشخص است، اما در این شرایط که احتمال مخاطرات برای سلامتی شهروندان و گردشگران وجود دارد لذا این جشنواره فردا جمعه برگزار نخواهد شد و به تاریخی دیگر که طی هفته آینده اطلاع رسانی خواهد شد موکول می‌گردد. 

اسلامی با تمجید از رسانه‌های شهرستان در حمایت از رویداد‌های گردشگری ابراز امیدواری کرد که با اطلاع رسانی گسترده، در این رابطه شهروندان و مسافران و گردشگران را مطلع نمایند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار