امام جمعه ارومیه:

دشمن با هر ترفندی به دنبال تضعیف روحیه مردم ایران است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دشمن با هر ترفندی بدنبال تضعیف روحیه، ایجاد ناامیدی و کم‌رنگ کردن ایمان مسلمانان و مردم ایران است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه‌های این هفته نمازجمعه ارومیه با تاکید بر لزوم تبعیت از رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: ملت ایران با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری توانستند شعار ما می‌توانیم را عملی کرده و به هر آنچه که بخواهند دست یابند.

حجت الاسلام والمسلمین سید نهدی قریشی با اشاره به اینکه هدف دشمن در جنگ با ملت عزتمند ایران، امید و ایمان قلبی مردم است، افزود: در این بین مدیران دولتی نقش گسترده‌ای در مقابله با توطئه دشمن دارند و باید با تلاش خود امید را در دل مردم بیافزایند.

وی اضافه کرد: اگر امید و معرفت قلبی خود را از درون و جامعه خود دور نکنیم، پیروزی نهایی برای مردم کشور ما خواهد بود.

امام جمعه ارومیه با اشاره به پرده برداری از موشک فوق صوت فتاح ادامه داد: این موشکی است که پدافند‌ها نمی‌توانند آن را رصد کرده و آن را از بین ببرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین قریشی گفت: این سامانه موشکی یک صنعت مهمی است که صرفا کشور‌های اندکی از آن بهره‌مند هستند و راز این موفقیت تقوای الهی امت ایرانی است.

وی با اشاره به حفظ شان خانواده ایرانی و با بیان اینکه در ابراز محبت پیش دستی کنید، افزود: بنا بر توصیه اهل بیت هر کسی را که دوست داشته باشید، در ابراز محبت خود پیش دستی کنید.

خطیب جمعه ارومیه اضافه کرد: مسلمان و مومن باید علاقه و محبت خود را به پدر، مادر، فرزند و خانواده خود همیشه ابراز کند.

امام جمعه ارومیه با اشاره به نزدیک شدن سالروز دحوالارض در ۲۵ ذیقعده گفت: اولین رحمت آسمان‌ها بر زمین در چنین روزی روی داد و عبادت در این روز ثوابی صد برابری دارد و گرفتن روزه مستحب است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.