نفوذی مرتبط با منافقین در مجلس چه اطلاعاتی را لو داده است؟

جزئیات جدیدی از نفوذی مرتبط با منافقین در مجلس به دست آمده که نشان می‌دهد نقش این فرد محدود به عملیات تروریستی داعش در سال ۹۶ نبوده است.

روز چهارشنبه ناگفته‌هایی از عملیات تروریستی سال ۹۶ داعش در مجلس شورای اسلامی در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شد. بنا بر این گزارش، عوامل منافقین اطلاعات مربوط به ساختمان‌ها و مسیر‌های ورود و خروج به مجلس را از طریق یک نفوذی به‌دست آورده و برای اجرای عملیات تروریستی در اختیار داعش قرار داده بودند.

فرد مرتبط با منافقین، از همراهان یکی از نمایندگان مجلس بوده که از طریق فضای مجازی با این گروهک تروریستی مرتبط شده و طی مدت ارتباط، اطلاعات طبقه‌بندی‌شده را در اختیار آن‌ها قرار داده بود.

با این حال، جزئیات بیشتری از اطلاعاتی که این فرد به گروهک منافقین منتقل کرده، به دست آمده که نشان می‌دهد نقش او، محدود به عملیات تروریستی سال ۹۶ نبوده و درواقع وی بخشی از پروژه نبرد ترکیبی علیه ایران بوده است.

بازیابی اطلاعات گوشی نفوذی منافقین در مجلس نشان می‌دهد که وی در مدت ارتباط با سرپل این گروهک، اطلاعات دارای طبقه بندی را برای آن‌ها ارسال کرده که بخش قابل توجهی از این اطلاعات مربوط به حوزه‌های اقتصادی بوده است.


بیشتربخوانید


اطلاعات به دست آمده از نفوذی

برخی اطلاعات ارسالی توسط فرد مذکور که بوسیله نرم افزار ایرانی بازیابی اطلاعات بدست آمده است

به عنوان مثال اطلاعات مربوط به مسئولین حوزه‌های اقتصادی کشور شامل نام و نام خانوادگی، سمت، سازمان محل خدمت، شماره تماس و ... که در قالب دفترچه‌های دارای طبقه بندی در اختیار نمایندگان بوده را از طریق پیام رسان تلگرام برای سرپل منافقین ارسال کرده است.

این در حالیست که مسئولین حوزه اقتصادی، یکی از اهداف عمده منافقین برای تخلیه تلفنی و جمع آوری اطلاعات هستند که در نهایت برای اقداماتی همچون اعمال تحریم‌های آمریکا یا کشف مسیر‌های تبادلات اقتصادی ایران با دیگر کشور‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

غیر از اطلاعات حوزه اقتصادی، بولتن‌های مربوط به حوزه‌های سیاسی و امنیتی نیز توسط این عامل نفوذی منافقین برای سرپل این گروهک تروریستی ارسال شده است.

همانطور که در بالا گفته شد، عامل نفوذی منافقین در مجلس چند روز قبل از حمله تروریستی ۱۷ خرداد سال ۱۳۹۶ داعش به مجلس اطلاعات مربوط به مسیر‌های ورود و خروج به مجلس و سطح حفاظت هر درب را در اختیار سرپل قرار داده بود که در نهایت منجر به اجرای عملیات تروریستی داعش در مجلس و شهادت و زخمی شدن ۲۲ نفر از هموطنانمان شد.

منبع: تسنیم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۱ ۲۳ خرداد ۱۴۰۲
مرگ بر دشمنان حمهوری اسلامی ایران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۰ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
و هنوز هستند احمق هایی که فکر میکنند منافقین دوستن و نظام دشمن
ماهواره چنان شست و شو داده مغز بعضیا رو که چشماشون کور و گوشاشون کر شده
آخرین اخبار