سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه:

زیرگذر تقاطع خیابان دانشکده احداث می‌شود

مصطفی زاده گفت: لایحه شهرداری در خصوص زیرگذر تقاطع خیابان دانشکده با خیابان شورا در صحن علنی شورای شهر ارومیه تصویب شد و به زودی کلنگ زنی می‌شود.

علی مصطفی‌زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به بررسی و تصویب احداث زیرگذر تقاطع خیابان دانشکده با خیابان شورا در کمیسیون عمران اظهار کرد: لایحه احداث این زیرگذر که از سوی شهرداری ارائه شده بود در صحن شورا مطرح و با ۹ رای مثبت اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه تصویب شد که بعد از تایید در شورای ترافیک شهرستان ارومیه و همچنین شورای ترافیک آذربایجان‌غربی طی روز‌های آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه این زیرگذر بعد از مطالعه و پیشنهاد مشاور و بررسی جمیع جهات، از سمت خیابان عدالت به سمت خیابان شورا به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۸ متر احداث می‌شود افزود: عملیات ساخت این زیرگذر در طول ۶ ماه توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اجرا می‌شود.

مصطفی‌زاده با بیان اینکه این زیرگذر در راستای گره گشایی ترافیکی از نقاط پر ترافیک شهر ارومیه تصویب شده است افزود: اعضای شورای شهر، شهردار و مجموعه مدیران شهرداری ارومیه در راستای حل معضل ترافیکی شهر ارومیه علاوه بر نوسازی سیستم اتوبوسرانی و تاکسیرانی، فرهنگ سازی، اصلاحات هندسی نهایی شده است.

وی ایجاد کریدور‌های ترافیکی در مسیر‌های شریانی اصلی عبور و مرور شهر ارومیه را جزو دستور کاری مدیریت شهری عنوان کرد و ادامه داد: در همین راستا احداث زیرگذر در تقاطع‌های هم مسیر در اولویت کاری مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه علت تاخیر در آغاز عملیات اجرایی برخی زیرگذر‌ها داخل شهری شروع مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا دانست و افزود: سرعت عمل و تسریع در اجرای صحیح پروژه‌ها یکی از سیاست‌های اصلی مدیریت شهری است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.