استاندار کرمان گفت: دستگاه‌هایی که اعتبارات تملک آن‌ها برگشت بخورد، پرداخت اعتبارات هزینه‌ای آن‌ها هم محدود خواهد بود.

پانزدهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان صبح امروز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه با حضور استاندار کرمان برگزار و به امهال تسهیلات دریافتی ۲۷ طرح کشاورزی و مشکلات چند طرح در حوزه صنعت، معدن و تجارت رسیدگی شد.  

محمدمهدی فداکار، استاندار کرمان در این جلسه خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد تا در فرصت کوتاه باقیمانده، نسبت به جذب اعتبارات تملک دارایی اقدام کنند.  

او افزود: اعتبارات جاری دستگاه‌ها را براساس عملکردشان در اعتبارات تملک لحاظ می‌کنیم.

استاندار کرمان بیان داشت: دستگاه‌هایی که اعتبارات تملک آن‌ها برگشت بخورد در پرداخت اعتبارات هزینه‌ای آن‌ها با محدودیت عمل خواهیم کرد.  

او همچنین از نبود همکاری برخی مدیران با سرمایه‌گذاران و تعلل در پاسخ به استعلام‌ها گلایه کرد و با اشاره به پروژه شهرک تخصصی انرژی خورشیدی در رفسنجان گفت: یک سرمایه‌گذار مشترک در رفسنجان و یزد به صورت همزمان، احداث نیروگاه خورشیدی را آغاز کرده و در حالی که پروژه یزد در آستانه بهره‌برداری قرار دارد در رفسنجان هنوز درگیر مجوز‌ها است.  

فداکار بیان داشت: نیروگاه خورشیدی که هیچ گونه آلودگی زیست محیطی، آب و ... را ندارند و انرژی پاک محسوب می‌شود، چرا باید معطل مجوز بماند؟ در حالی که می‌تواند هزار مگاوات برق خورشیدی تولید کند.  

او  گفت: مدیرانی که نمی‌خواهند همکاری کنند و یا توان اجرای کار ندارند، برای چه می‌مانند؟

 در جلسه امروز تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان، مشکلات ۵۱ طرح کشاورزی و صنعتی در ارتباط با امهال تسهیلات، تامین اجتماعی، زیست محیطی، آب و مالیاتی بررسی و برای آن‌ها تصمیم‌گیری شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار