تست هوش؛

چند مربع در تصویر می‌بینید؟

فقط افراد با ضریب هوشی بالا می‌توانند تعداد دقیق مربع‌های داخل تصویر را بشمارند.

این آزمون سرگرم کننده برای تست ضریب هوشی شما ساخته شده است. در این نوع از پازل‌های ذهنی باید مسئله را با دقت تجزیه و تحلیل کنید و با استفاده از مهارت‌های تحلیلی و استدلال منطقی خود به پاسخ برسید.

پازل‌ها و معما‌های تصویری یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین این روز‌ها هستند. در چنین چالش‌هایی مهارت‌های تفکر انتقادی بیننده مورد آزمایش قرار می‌گیرد و باید با استفاده از استدلال و منطق مسئله را حل کند.

اکنون وقت آن است تا هوش و قدرت بینایی‌تان را محک بزنید.

 

سوال

در تصویر بالا باید تعداد مربع‌های داخل تصویر را مشخص کنید. پازل از بینندگان می‌پرسد «چند مربع می‌بینید؟» در تصویر مربع بزرگی را مشاهده می‌کنید که مربع‌های کوچک درون آن قرار دارند. شما باید قبل از پاسخ دادن به این معما با دقت به تصویر نگاه کنید، زیرا پاسخ بسیار ساده اما دشوار است. با این حال، به یاد داشته باشید که پاسخ معمای تصویری مربع در پایین صفحه قرار دارد.

در ۹ ثانیه چند مربع دیدید؟

.

.

.

.

.

اگر به مربع‌های بزرگ و کوچک در تصویر با دقت نگاه کنید، می‌توانید تعداد دقیق مربع‌های داخل تصویر را تشخیص دهید. ۱۰ مربع از ۱۰ رنگ مختلف در تصویر وجود دارد.

جواب

بنابراین، پاسخ معمای تصویری مربع این است که در مجموع ۱۰ مربع در داخل تصویر وجود دارد. این پازل فقط یک راه سرگرم کننده دیگر برای ارزیابی سطح IQ شما است. این نوع از پازل‌ها به جای مهارت‌های ریاضی نیاز به تفکر جانبی دارند تا در زمان تعیین شده به راه حل برسند.

منبع: خبرنامه

برچسب ها: تست هوش ، معما
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار