شهادت دو جوان فلسطینی در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه طولکرم

منابع فلسطینی از به شهادت رسیدن دو فلسطینی به دنبال یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه طولکرم خبر دادند.

منابع فلسطینی بامداد یکشنبه از به شهادت رسیدن دو فلسطینی به دنبال یورش نظامیان صهیونیستی به اردوگاه آوارگان طولکرم در کرانه باختری خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی وفا، این دو جوان فلسطینی به دنبال یورش صهیونیست‌ها به اردوگاه "نورشمس" در شرق طولکرم در کرانه باختری رود اردن به شهادت رسیدند.

بر اساس گزارش این خبرگزاری، این ۲ جوان فلسطینی "عبدالرحمن سلیمان اودغش (۳۲ ساله) و «اسید جبعاوی» (۲۱ ساله) نام داشتند که به دنبال یورش صهیونیست به درجه شهادت نائل شدند.

مساجد طولکرم نیز ضمن اعلام شهادت شهید جبعاوی خواستار مشارکت گسترده مردم این منطقه برای تشییع جنازه این شهید شدند.

منابع محلی گزارش دادند که درگیری مسلحانه میان نیرو‌های مقاومت و اشغالگران در ورودی اردوگاه نور شمس طولکردم به وقوع پیوسته است.

از سوی دیگر خبر می‌رسد که نیرو‌های مقاومت بولدزر‌های اشغالگران را با بسته‌های انفجاری هدف حمله قرار دادند.

خبر‌ها همچنین حاکی از آن است که نظامیان صهیونیست در یورش به اردوگاه نورشمس طولکرم از موشک‌های ضد تانک ENERGA (انیرجا) استفاده کرده‌اند.

منابع محلی گفته‌اند که ده‌ها خودروی نظامی با حمایت بولدوزر‌های این رژیم از چندین محور به شهر طولکرم یورش بردند تا به اردوگاه نورشمس رسیده و آن را از هر طرف محاصره کردند.

گردان‌های القسام شاخه طولکرم نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: مجاهدان ما به همراه دیگر برادران گروه‌های مقاومت در اردوگاه نورشمس دست به درگیری مسلحانه در چندین محور زدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار