هشدار خزعلی درباره طرح مساله «انواع خانواده»

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: اینکه مساله انواع خانواده را مطرح می‌کنند به خاطر این است که از درون جامعه اسلامی را از هم بپاشند و ما وظیفه داریم ایستادگی و آگاهی‌بخشی کنیم.

 انسیه خزعلی در نشست هم اندیشی با بانوان پیشکسوت عرصه جهاد، مقاومت و دفاع مقدس، اظهار کرد: رئیس جمهور در سازمان ملل بحث حفاظت از حریم خانواده را مطرح کردند و گفتند باید حفاظت از خانواده تبدیل به دستور کار مشترک جهانی شود.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری تعبیر کردند که خانواده به عنوان فطری‌ترین نهاد بشری در معرض تهدید است. باید از هویت آن حفاظت کنیم. شاهد جنگ شناختی هستیم که بخش عمده این جنگ به خانواده باز می‌گردد.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، تاکید کرد: ما هم نیاز به تغییر آنچه ناخواسته وارد فرهنگ ما شده است و نیاز به تغییر نفوذی که از غرب در فرهنگ ما به وجود آمده است، داریم و هم نیاز به حفظ داشته‌ها و گنجینه‌های خوب خود داریم.

خزعلی با بیان اینکه ما شهدای مختلفی در این سال‌ها داشته‌ایم، تصریح کرد: اکنون نیز شهدای مدافع هویت را داریم. جنگ شناختی به دنبال این است که با از بین بردن بسیاری از داشته‌ها و سرقت بسیاری از گنجینه هایمان ما را از درون تهی کند. این جنگ بسیار سخت است و در همه دوره‌ها وجود داشته است.

وی افزود: اینکه اسرائیل می‌ترسد و به وحشت افتاده و گرچه با تمام توان به میدان آمده اما با شکست مواجه می‌شود نشان دهنده این است که به قله نزدیکیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار