وزارت اطلاعات چگونه کابوس شیاطین شد؟

وزارت اطلاعات در سال‌های گذشته توانسته با خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان، بسیاری از عناصر گروه‌های تروریستی و عوامل نفوذی دشمن را دستگیر کند.

سال ۱۴۰۱ را می‌توان سال ناکامی معاندین دانست. سالی که تمام گروهک‌های ضدانقلاب اعم از نفاق، تجزیه طلب، سلطنت طلب و... در ائتلاف با یکدیگر و با استفاده گسترده از ابزار رسانه و فریب جوانان به دنبال برهم‌زدن امنیت کشور بودند که به واسطه اشراف دستگاه‌های اطلاعاتی و همچنین بصیرت بالای مردم، سالی که بنا بود در آن جمهوری اسلامی شکست بخورد، دشمنانش شکست سختی را متحمل شدند که نتیجه آن عصبانیت صحنه گردانان این حوادث یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

در ادامه به برخی از موفقیت‌های منتشر شده وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران می‌پردازیم که نقش بی بدیلی در مبارزه با «کاسبان ناامنی» داشته و دارد.

خنثی‌سازی ۳۰ انفجار همزمان در تهران

در روز‌های اخیر وزارت اطلاعات توطئه انجام ۳۰ انفجار تروریستیِ همزمان در مراکز پرجمعیت تهران که برای تحریک به آشوب در سالگرد اغتشاشات سال گذشته طراحی شده بود را کشف کرد. 

در روز‌های اخیر طی سلسله عملیات‌هایی همزمان در استان‌های تهران، البرز و آذربایجان غربی، چندین پایگاه و خانه تیمی تروریست‌ها را مورد حمله قرار گرفت و ۲۸ نفر از اعضای شبکه‌ی تروریستی مذکور نیز بازداشت شدند. این عناصر، وابسته به گروهک داعش بودند و تعدادی از آن‌ها سابقه همراهی با تکفیری‌ها در سوریه یا حضور در افغانستان، پاکستان و اقلیم کردستانِ عراق را در کارنامه خود دارند.

ابزار تروریست‌ها اعم از مقادیر قابل توجهی مواد انفجاری و بمب‌های آماده و حجم فراوانی مواد پیش‌ساز بمب، یک بسته ۱۰۰ عددی چاشنی انفجاری و ابزار گوناگون الکترونیکی برای بمب‌های زمانی (تایمری)، ۱۷ قبضه سلاح کمری آمریکایی همراه با گلوله‌های مربوطه، دستگاه‌های متعدد ارتباطی هوشمند و ماهواره‌ای، البسه نظامی و جلیقه‌ی انتحاری، مودم‌های مورد استفاده در اقلیم کردستان عراق و مبالغی ارز‌های خارجی کشف و ضبط شد.

کشف ۴۰۰ بمب توسط وزارت اطلاعات

یکی دیگر از اقدامات وزارت اطلاعات که در روز‌های اخیر رسانه‌ای شده است کشف ۴۰۰ بمب بود که تروریست‌ها قصد داشتند ۴۰ عدد از آن‌ها در هیئات مذهبی منفجر کنند. وزیر اطلاعات در این باره گفته بود: «در این مدت ما حدود ۴۰۰ بمب جمع کردیم که بنا بوده بیش از ۴۰ عدد از آن‌ها در ایام دهه محرم در هیأت‌ها منفجر شود.»

دستگیری حدود ۲۰۰ تروریست

دشمنان ملت ایران برای اینکه ردی از خود برجای نگذارند؛ با استفاده از تروریست‌های اجاره‌ای به دنبال ترور‌های کور و به شهادت رساندن مردم بودند تا حس ترس و ناامنی را در جامعه ایجاد کنند و از طرفی با از بین بردن امنیت کشور (با توجه به روابط خوبی که با سایر کشور‌ها برقرار شده) مانع از سرمایه گذاری کشور‌های خارجی شوند و وجهه ایران را در فضای بین الملل مخدوش کنند.

اما وزارت اطلاعات با دستگیری تروریست‌ها، آن‌ها را در رسیدن به این هدف نیز ناکام گذاشت، حجت الاسلام سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در این باره می‌گوید: «امسال حدود ۲۰۰ تروریست دستگیر شده است که ۲۰ درصد آن در تهران اتفاق افتاده است، تروریست‌هایی که اختصاص به داعش ندارند و تروریست‌های نوپدید و مخلوق غربی‌ها هستند.»

یک نمونه از این اقدامات تروریستی حادثه تروریستی حرم حضرت شاهراغ (ع) بود که باعث به شهادت رسیدن ۱۵ تن از هموطنانمان شد که میان آن‌ها اسامی کودکان نیز به چشم می‌خورد.

پس از این اتفاق وزارت اطلاعات ۲۶ تن از عوامل این حادثه تروریستی را بازداشت کرد براساس تحقیقات انجام شده دستگاه اطلاعاتی کشور، تروریست‌ها در حال آماده‌سازی و فراهم آوردن تمهیدات لازم برای عملیات تروریستی دیگری من‌جمله در زاهدان بودند. 

ناکام گذاشتن خرابکاری در مراکز حساس کشور 

یکی از ابعاد جنگ ترکیبی سال گذشته خرابکاری در مراکز حساس کشور بود که وزارت اطلاعات مانع از رخ دادن چنین اتفاقی شد. ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس هفتم اسفند ماه سال گذشته با اشاره به حضور معاون ضدجاسوسی وزارت اطلاعات در جلسه این کمیسیون گفته بود: «براساس گزارش ارائه شده، سرویس‌های اطلاعاتی دشمن تلاش‌های متعددی در کسب اطلاع، نفوذ و خرابکاری در مراکز حساس و مهم کشور داشته‌اند که عمده این موارد با هوشیاری نهاد‌های امنیتی کشورمان بی‌اثر شده است.»

عمویی ادامه می‌دهد که براساس گفته‌های مقامات معاونت ضدجاسوسی، ضربه به صنایع نظامی، نفوذ در مراودات اقتصادی به منظور ایجاد بحران و سازماندهی آشوبگران از جمله برنامه‌های سرویس‌های متخاصم بوده که وزارت اطلاعات در حال مقابله با آنهاست. در این جلسه نمایندگان ضمن طرح سوالاتی درباره گزارش ارائه شده و تقدیر از موارد خنثی شده از اقدامات دشمن، بر هوشیاری کامل نیرو‌های امنیتی در جنگ اطلاعاتی تاکید کردند.»

دستگیری تروریست‌ها در قلب اروپا 

تعقیب ضد انقلاب در خارج از مرز‌ها محدود به گروهک منافقین نمی‌شود و وزارت اطلاعات رصدِ اقدامات خارج از مرز‌ها را محدود به این گروهک نکرده است؛ در تازه‌ترین عملیات برون‌مرزی وزارت اطلاعات که رسانه‌ای شده است این دستگاه امنیتی توانسته طی عملیاتی پیچیده و دقیق لیدر‌های تجمعات ضدایرانی را در کشور‌های آلمان، آمریکا و انگلیس که در اغتشاشات اخیر نقش آفرینی داشتند و فعالیت‌هایی علیه ایران انجام داده بودند را دستگیر کند و به ایران بیاورد.

نکته قابل توجه، زمان محدودی بود که اینکار انجام شده است؛ یعنی کمتر از یکسال! که نشان از اشراف راهبردی و وجود زیرساخت‌های قویِ اطلاعاتیِ برون مرزی است.

اخراج تروریست‌ها از آلبانی به جرم انجام «جنایات سازمان یافته» 

خرداد ماه امسال بود که تروریست‌های منافقین پس از اینکه آلبانی را به عنوان لانه خود انتخاب کرده بودند از آن خارج شدند؛ بعد از ظهر روز سه‌شنبه به وقت محلی بود که پلیس آلبانی به مقر منافقین حمله کرد. وزارت کشور آلبانی در توضیح این اقدام گفته بود: عملیات امروز در راستای اجرای قانون ویژه پیگرد علیه فساد و جنایت سازمان یافته و همچنین تصمیم دادگاه ویژه مربوط به فساد و جنایت سازمان یافته انجام شده است. 

افشای چهره واقعی منافقین و اقدامات تروریستی آن‌ها از سوی وزارت اطلاعات و نهاد‌های امنیتی کشورمان و رایزنی‌های صورت گرفته با آلبانی موجب شد که دولت این کشور بررسی‌های بیشتری را در رابطه با این گروهک انجام دهد و برای اینکه هزینه کمتری به آلبانی تحمیل شود نسبت به حضور این گروهک در خاک این کشور واکنش نشان دهد.

شناسایی شرکت‌های منافقین در کانادا

پس از فشار‌های همه جانبه دولت و دادگاه آلبانی علیه گروهک تروریستی منافقین در این کشور و دست رد دولت فرانسه به سینه منافقین برای انتقال بخشی از نیرو‌های خود به فرانسه، مقامات ارشد منافقین وادار به انتقال اعضا به کانادا شده اند.

از جمله سیاست‌های مهم این سازمان تروریستی تاسیس انجمن‌ها و سازمان‌های بی‌نام و نشان و پوششی برای پیشبرد برخی اهداف سازمانی و همچنین راه اندازی شرکت‌های اقتصادی پوششی بدون هیچ اثری از وابستگی به منافقین می‌باشد که این شرکت‌ها ضمن تامین بخشی از هزینه‌های مالی این سازمان، مسئولیت پرداخت هزینه سخنرانی و اسکان و حمل و نقل سیاستمداران بازنشسته غربی در مراسمات منافقین را برعهده دارند.

طبق همین سیاست، منافقین در کانادا در سال‌های گذشته اقدام به تاسیس چند سازمان و انجمن در پوشش خیریه، فرهنگی و ورزشی کرده اند که در واقع بازوی جذب و اقدامات گروهک در کانادا به حساب می‌آید که اسامی آن‌ها توسط خبرگزاری فارس منتشر شده است.

ضربه به شبکه اغتشاش

شهریور ماه امسال سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات توانستند با پیگیری‌های اطلاعاتی مشترک تعدادی از اعضای یک شبکه سازماندهی اغتشاشات را شناسایی کنند و تحت ضربه قرار دهند.

اعضای این شبکه که با حمایت مالی وزارت امور خارجه آمریکا، هدایت مؤسسات معاندی همچون مؤسسه خانه آزادی و مؤسسه خشونت پرهیزی برای دموکراسی (NID) و با مدیریت یکی از عناصر سیاسی خارج‌نشین، مشغول شبکه‌سازی زنان و برنامه‌ریزی برای نقش‌آفرینی در اغتشاشات بودند، با برگزاری دوره‌های مجازی و رایگان برای فعالان حوزه زنان و جامعه مدنی، عناصری از داخل و خارج از کشور را تحت آموزش قرار می‌دادند.

این مؤسسه که آخرین کارگاه آموزشی خود را در تیرماه سال جاری برای فعالان حوزه زنان در خارج از کشور، توسط یکی از خبرنگاران رسانه‌های معاند در مؤسسه آموزشی امنیتی سواز انگلستان برگزار کرده بود، قصد داشت در روز‌های ۱۶ و ۲۳ شهریور سال جاری نیز، دوره‌ای فشرده و محرمانه با حضور جمعی از فعالان مدنی و کنش‌گران حوزه زنان، در بستر فضای مجازی با هدف ایجاد آمادگی و ارائه دستور کار به آشوبگران داخلی برای احیای فضای تنش و اغتشاش برگزار کند.

دستگیری اعضای ارتش مردمی

دستگیری اعضای گروهک تروریستی موسوم به «ارتش مردمی» در داخل کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی دیگر از اقداماتی بود که در ماه‌های اخیر صورت گرفت؛ گروهک ارتش مردمی به سرکردگی شاهین لو خواننده (رَپِر) گروه TMBAX در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نسبت به سازماندهی عناصر و هسته‌های تروریستی در داخل کشور فعال بوده است. سیامک تدین طهماسبی نقاش ساکن هلند، رابط اصلی عوامل گروهک در داخل کشور و طراح اصلی اقدامات تروریستی گروهک ارتش مردمی است.

در یکی از ویدئو‌هایی که شاهین‌لو برای تحریک مردم و خصوصا جوانان در فضای مجازی منتشر کرده، گفته بود: «بعد از ۴۵ ـ ۴۶ روز نمی‌رویم فقط شعار دهیم ما باید بریم حمله کنیم باید مسلح کنیم خودمان را. لیدر‌ها تا یه حدی می‌توانند کمک کنند ... لیدر‌ها اکثرا مجهز شدند. اکثرا سلاح دارند...»

جوانان پس از ارتباط با این تروریست‌ها از طریق فضای مجازی به انجام اقداماتی، چون تحویل بمب و انفجار آن در پمپ بنزین و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شبکه‌های گاز رسانی، ادارات دولتی و. دعوت می‌شدند، حتی اقلام انفجاری نظیر بمب و. نیز تحویل سوژه شده بود که با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قبل از انجام بمب گذاری دستگیر شدند.

بازداشت جاسوسان بهائی که مستقیما با اراضی اشغالی در ارتباط بودند

یکی دیگر از اقدامات وزارت اطلاعات در سال گذشته بازداشت شماری از اعضای هسته مرکزی حزب جاسوس بهاییت بود. متهمین بازداشت شده مستقیماً با کانون صهیونیستی

موسوم به بیت‌العدل مستقر در فلسطین اشغالی در ارتباطِ تشکیلاتی بودند و راهبرد احیای تشکیلات فرقه ضاله بهاییت در ایران را تحت عنوان «خط تبلیغ تهاجمی» و مأموریت ویژه جمع‌آوری هدفمند اطلاعاتی را در دستور کار داشتند.

به این جاسوسان مأموریت‌های تبلیغ گسترده آموزه‌های بهاییت و نفوذ در محیط‌های آموزشی و به‌طور خاص مهدکودک‌های سراسر کشور محوّل شده بود. علاوه بر آن اعضای هسته بازداشت شده، ملاقات‌های متعددی با کادر مرکزیت حزب صهیونیستی در خارج از کشور داشته و گزارشِ عملکرد نوبه‌ای پیرامون مأموریت‌های پیش‌گفته به‌ویژه ترویج سازمان‌یافته بی‌حجابی در ایران را به فلسطین اشغالی ارائه می‌داد.

این تنها ضربه وزارت اطلاعات به شبکه‌های بهائیت ایران نبود؛ مرداد ماه امسال بود که وزارت اطلاعات شبکه گسترده خانواده بهاییِ اخلالگر در موضوع دارو را بازداشت کرد.

خانواده‌ای بهایی در تهران که با تملک آشکار و پنهانِ ۲۰ داروخانه و ۳ شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی و انبار‌های متعددِ غیرمجاز به ارتکاب انواع تخلفات و جرایم از قبیل قاچاق و احتکار دارو، تقلب در دارو‌های مسافرتی، پولشویی با شیوه‌های بسیار پیچیده و چند لایه و فرار مالیاتی می‌پرداختند.

تبانی با برخی از پزشکانِ متخلف، برای تجویز داروهایِ بیش از حد نیازِ بیماران یا الزام بیمار به تهیه دارو از داروخانه‌های خاص، از انواع دیگر تخلفاتی بود که کشف شد؛ یکی از نکات قابل توجه این است که در مصادیقِ یافت شده، ماهیانه ارقامی نجومی به پزشکانِ متخلف می‌پرداختند.

اشراف اطلاعاتیِ برون مرزی

رصد اطلاعاتی سرویس‌های بیگانه در فراسوی مرز‌ها نقش ویژه‌ای در خنثی سازی توطئه‌های سال گذشته داشت؛ سرویس‌های بیگانه در بیرون مرز‌ها تلاش می‌کنند تا تروریست‌های مد نظرشان را تجهیز کنند و آموزش دهند. شناسایی مراکزی که این اقدامات در آن سامان می‌پذیرد یکی از راه‌های نرسیدن ناامنی به داخل کشور است. وزیر اطلاعات در برنامه‌ای تلویزیونی تنها چند مورد از اطلاعات به دست آمده ناشی از این اشراف بر دشمنان را در روز‌های گذشته بازگو کرد: 

 ضربه به رژیم صهیونیستی

برای اولین بار بود که وزیر اطلاعات به شکلی رسمی و در رسانه ملی علنا اعلام کرده بود: «خیلی از خودکشی‌هایی که اعلام می‌شود در رژیم صهیونیستی رخ داده است کار مقاومت است؛ نکته‌ای است که شاید جای دیگری گفته نشده باشد. شما می‌بینید اعلام می‌کنند فلان مسئول یا فلان افسر. آمار خودکشی بالا رفت. این‌ها اقدامات مردم آنجاست.» که این مساله نشان دهنده میزان قدرت وزارت اطلاعات در خارج از مرز‌ها و داخل اراضی اشغالیست.

شبکه صهیونیستی «کان» نیز پیش از این اعلام کرده بود که دو تن از نیرو‌های ارتش این رژیم خودکشی کرده اند که با احتساب این ۲ نفر، شمار افرادی که در یک ماه اخیر در ارتش این رژیم خودکشی کردند، به سه تن افزایش یافته است.

«هرتزی هالیوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی دستور بررسی فوری موارد خودکشی نظامیان ارتش را داده است. دی ماه گذشته نیز یک روزنامه رژیم صهیونیستی از خودکشی ۱۴ نظامی این رژیم در طول یک سال خبر داده بود.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» دی ماه ۱۴۰۱ نوشت: افزایش نگران کننده‌ای در تعداد موارد خودکشی در ارتش اسرائیل مشاهده می‌شود. این روزنامه افزود: فقط ۱۴ نظامی در سال ۲۰۲۲ میلادی به زندگی خود پایان داده اند که بالاترین رقم در طول پنج سال اخیر به شمار می‌رود.

آزادی اسدالله اسدی دیپلماتی که توسط غربی‌ها برای آزاد شدن جاسوس هسته‌ای به گروگان گرفته شده بود 

بازداشت اسدالله اسدی یکی از کارکنان دستگاه سیاست خارجی و انتقال وی به بلژیک جزو گره‌های امنیتی سالیان اخیر بود که در نهایت مطالبات طرف مقابل مشخص کرد سناریویی برای آزادسازی احمدرضا جلالی است؛ جاسوسی که اطلاعات دانشمندان متعددی را به سرویس‌های جاسوسی داده بود و عامل جاسوسی برای شهادت دکتر علی محمدی و شهریاری بوده است. 

اما با تغییر دولت در ایران و رویکرد جدید وزارت اطلاعات، «موازنه تهدید» در دستور کار قرار گرفت که در نتیجه آن مسوولان امنیتی و سیاسی بلژیک متوجه شدند در صورت تداوم این گروگان‌گیری هزینه‌های زیادی را باید بپردازند که در نهایت تبادل انجام شد، اما به جای احمدرضا جلالی یک تبعه بلژیکی مبادله شد و اسدالله اسدی به کشور بازگشت. 

تلاش برای تبیین حوادث رخ داده

یکی دیگر از اقدامات انجام شده توسط وزارت اطلاعات انتشار بیانیه‌های تبیینی برای مقابله با فضای غبار آلود ایجاد شده توسط دشمنان بود، که اقدامی کم سابقه و با ارزش بشمار می‌رود؛ که از جمله آن می‌توان به انتشار بیانیه با سازمان اطلاعات سپاه در مورد مداخلات آمریکا در اغتشاشات سال گذشته اشاره کرد.

برگزاری نمایشگاه تبیینی «روایت میدان» نیز یکی دیگر از اقدامات کم سابقه در این حوزه بود، در این نمایشگاه ابزار آلات و تجهیزات مورد استفاده تروریست‌های منافقین، تجزیه طلب و ... به نمایش درآمدند.

وزیر اطلاعات دهم اردبیهشت ماه امسال در معارفه مدیرکل اطلاعات یکی از استان‌ها گفته بود: در دولت مردمی آیت الله رئیسی به لطف الهی شاهد موفقیت‌های بزرگی در ضربه زدن به اقدامات و منویات درون و بیرون رژیم صهیونیستی شدیم و این برخواسته از هم افزایی است که در جامعه اطلاعاتی و دستگاه‌های امنیتی و مجموعه‌های کشوری صورت گرفته است.

خطیب همچنین با اشاره به موفقیت‌های وزارت اطلاعاتِ دولت مردمی و انقلابی در وارد کردن ضربه‌های کارآمد به درون و بیرون رژیم صهیونیستی گفته بود: با هم‌افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پیام صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به جهانیان مخابره شد.

منبع: فارس

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سید
۰۶:۳۴ ۰۷ مهر ۱۴۰۲
خداقوت به سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه و همه جان بر کفان
Italy
ناشناس
۰۰:۲۱ ۰۷ مهر ۱۴۰۲
من میگم خنثی سازی ۵۹۰ تا بمب کی به کیه..کو سند کو مدرک
Iran (Islamic Republic of)
محمودزاده
۲۲:۲۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
ایکاش وزارت اطلاعات در مسله خانم امینی هم اینچنین هوشیارانه عمل می کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
خدا قوت به وزارت اطلاعات، ما مردم امنیت خودمون رو مدیون سپاه و ارتش و وزارت اطلاعات هستیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
برای ظهور حضرت مهدی (عج) دعا کنید.

برای خشنودی حضرت مهدی (عج) صلوات بفرستید.
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۵:۱۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۲
سلام ما واقعا مدیون رشادت این سربازان گنمام هستیم
بلکه نه تنها خودشون ،باید از خانوادشون هم گفت این سختی که می کشن هم خانواده هم خودشون . بابت این امنیت که حتی در قلب اروپا و غیره در حال انجام فعالیت برای امنیت من و غیر هستند . خداقوت
Italy
ناشناس
۰۰:۲۲ ۰۷ مهر ۱۴۰۲
وظیفشونه بابتشم از مالیات های من و شما بهش حقوق میدن..دینی بر گردن ما نیست
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۶:۳۳ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
واقعا دمشون گرم مظلوم تر سپاه و بسیج و سربازان گمنام نداریم
تمام
Iran (Islamic Republic of)
سعید
۱۵:۵۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
خدا قوت ، درود خداوند برشما سربازان امام زمان عج الله ، یقینا امنیت اتفاقی نیست و مجموعه ایی از تلاشهای بی وقفه شماست و البته لطف خدا ، شمایی که بی ادعا درجهت آرامش مردم ایران شبانه روز تلاش میکنید ، سرویسهای امنیتی دنیا متحیر ماندن از نقشه های شوم برآب رفته اشان ، هروز به این نتیجه مردم فهمیم ما دارن میرسن که ما ملت امام حسینیم
Iran (Islamic Republic of)
علی اکبر کاظمی نژاد
۱۵:۳۸ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
ماشاالله به وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران خدا پشت و پناهتون امنیت ما مردم مدیون شما هستیم خاک پا همتونم یا زهرا
Germany
رزمنده هشت سال دفاع مقدس
۱۵:۳۸ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
خداوند حافظ و نگهبان شما سربازان گمنام امام زمان.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۳ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
سلام وخدا قوت به دلیر مردان اطلاعات کشور
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۹ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
دورتون بگردم که به خاطر امنیت و آسایش ما شب و روز تلاش میکنید عاشقتونم ان شاءالله همیشه تنتون سلامت باشه و زیر پرچم امام زمان با وجود شماها به ایرانی بودنم افتخار میکنم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۸ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
سربازان گمنام امام زمان(عج)پشتیبانی محکم برای نظام ومردم ومایه افتخارهستند
Iran (Islamic Republic of)
نعم الرفیق
۱۴:۰۴ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
فقط دسمریزاد
Iran (Islamic Republic of)
عبدی
۱۳:۳۱ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
بهترین و موثرترین کاری که در حال حاضر میتوان انجام داد این است که صد نفر از ۲۰۰ تروریست را بدون معطلی با چوب نیمسوز و یا شمشیر و یا هر وسیله دردآور اعدام کنند.
پنجاه نفر را بدون معطلی از ناحیه دست و پا قطع کنند.
پنجاه نفر را حبس ابد بدون بخشش و محبوس در سلول انفرادی کنند.
بدون ملاقات و یا رفتن به هواخوری.
بگذارید حقوق بشر غرب و شرق و شمال و جنوب و فعالین اجتماعی و .... هرچه میخواهند بگویند.
این مجازات چنان رعشه ای به تن تروریست‌های بعدی می اندازد که در ازای یک پیشنهاد ترور، شش ماه شبانه روز فکر میکنن و بعد میگویند : ن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
خدا‌قوت
Iran (Islamic Republic of)
موسوی
۱۳:۲۴ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
خداوند متعال پشت و پناه سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه شریف باد ان شاءالله
United States of America
سید
۱۳:۲۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
درود خداوند برشما سربازان وطن.شیرمادرتان حالتان باشه.که برای سرافرازی واقتدار ایران اسلامی و ملت از جان و امیال خودتان میگذرید و مقتدرانه توطئه های دشمن رادر هم میشکنید درود بر،شرف غیرتتان مردان خدا.موفق باشیدانشالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۵ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
ماشاءالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۲ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
خداقوت به همه سربازان گمنام امام زمان (عج) انشاءالله پاینده وسلامت باشید
Iran (Islamic Republic of)
02188094001
۱۲:۴۱ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
من هم میخواستم یکی از سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات بشم و تا یه جاهایی هم پیش رفتم ولی آخرش قبول نشدم
از زمانیکه رد شدم، پشت سر هم از وزارت اطلاعات خبر میاد بیرون داغ دل مارو تازه میکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۵ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
سلامتی همه سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف صلوات
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۱۰:۰۷ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
سلام و عرض ادب و احترام خدمت سربازان گمنام امام زمان.خسته نباشید دلار مردان سرزمینم ایران.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۹ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
دستتون درد نکنه ولی هنوز هستند عواملی که جان ومال مردم تهدید می کنند انشاءالله که ریشه هر خائن داخلی وخارجی خشک بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲
فقط بلند بگید ماشاالله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۷ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
دم وزارت اطلاعات گرم ،خدا قوت ،خدا رو شکر که هستید
آخرین اخبار