ماکو، میزبان مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور

مدیر ورزش منطقه آزاد ماکو گفت: مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان به میزبانی منطقه آزاد ماکو برگزار می‌شود.

مدیراجتماعی، سلامت، ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جوانان،  به مدت ۲ روز به میزبانی منطقه آزاد ماکو برگزار می‌شود.

غلامرضا مشایخی افزود: بیش از ۳۰۰ کونگ فوکار به نمایندگی از ۲۶ استان کشور در رده سنی جوانان در این رقابت‌ها حضور دارند و به مدت ۲ روز در سالن ۲۰۰۰ نفری ولیعصر شهرستان ماکو رقابت خواهند کرد.

وی افزود: این رقابت‌ها در رده سنی جوانان در هفت وزن ۵۴، ۶۳، ۶۸، ۷۳، ۷۸، ۸۳ و ۸۸ کیلوگرم طی روز‌های ۶ و ۷ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

مشایخی با بیان اینکه پذیرش ورزشکاران و وزن کشی در روز چهارشنبه انجام می‌گیرد اظهار داشت:روز پنجشنبه نیز مسابقات برگزار و روز جمعه فینال و اختتامیه مراسم با تجلیل از برندگان انجام خواهد شد.

مدیراجتماعی، سلامت، ورزش سازمان منطقه آزاد ماکوخاطرنشان ساخت: این مسابقات با همکاری فدراسیون کونگ فو و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار و نفرات برتر این دوره از مسابقات به اولین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کونگ فوی بزرگسالان ایران جهت شرکت در مسابقات فراملی دعوت خواهند شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.