مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ارتش برگزار شد

مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ارتش به همراه پیشکسوتان دفاع مقدس در قرارگاه منطقه ای جنوب شرق برگزار شد.

جمعی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران ارتش به همراه پیشکسوتان دفاع مقدس روز شنبه در مراسمی در محل قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش واقع در کرمان تجلیل شدند.

جانشین فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق ارتش جمهوری اسلامی در این مراسم با اشاره به تهاجم و فعالیت رسانه‌ای دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: در تمامی این هجمه‌ها و توطئه‌ها کشور با معجزه حفظ شده که عامل آن وجود و دعای خانواده شهداست.

سرتیپ دوم عباس ملکی زاده با اشاره به اخلاص شهیدان در تمامی امور تصریح کرد: پیام و وصیتنامه شهدا را وقتی مطالعه می کنیم، چند چیز ثابت داشت که حرکت در راه راست، پشتیبانی از ولایت و خدمت به مردم از جمله این موارد محسوب می شود.

وی تصریح کرد: ما امروز در محضر خانواده شهدا هستیم و همه باید قدر این خانواده ها را بدانیم.

سرتیپ ملکی زاده افزود: باید به خانواده شهدا و ایثارگران توجه کنیم و این کمترین کاری است که ما مسئولان می توانیم برای آنها انجام دهیم.

وی با اشاره به تحمل سختی ها از طرف ایثارگران و خانواده شهدا بیان کرد: برخی جانبازان ما ۳۰ سال بر روی تخت خوابیده اند که تصور آن هم سخت است و ما مدیون آنها هستیم.

 پخش کلیپی از رشادت های ارتش در دوران پس از انقلاب اسلامی و نیز دوران دفاع مقدس از جمله برنامه های این مراسم بود.
 

برچسب ها: تجلیل ، خانواده شهدا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار