قدرت پنهان ایران قوی

در این گزارش عملکرد‌ دو سال اخیر وزارت اطلاعات بررسی شده است.

اهمیت استراتژیک و ژئوپلیتیک غرب‌آسیا زمینه‌ای ایجادکرده است که سرویس‌های جاسوسی خارجی کشور‌های فرامنطقه‌ای نظیر موساد، CIA و MI ۶ فعالیت مضاعفی را در این منطقه دارند. عمده فعالیت این سرویس‌های جاسوسی نیز درخصوص مقابله بنیادی با حاکمیت و قدرت‌یابی نظام جمهوری اسلامی ایران خلاصه می‌شود، اما نگاهی به عملکرد وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی، نشان داده است که دشمنان شماره یک ایران اسلامی از ریگی گرفته تا جیسون رضائیان و همچنین دیگر گروه‌های نفوذی، خرابکار و ضدانقلاب در توراطلاعاتی این وزارتخانه گرفتار می‌شوند.

همه این دستاورد‌ها توسط سربازان گمنامی انجام می‌شود که جهادشان در خفا صورت می‌گیرد و نتایج درخشان آن‌ها باعث نیکنامی ملت و دولت ایران در عرصه جهانی می‌شود. شاید همین مسأله باعث شده که دولت‌های متخاصم، سرویس‌های جاسوسی، رسانه‌های ضدایرانی و تجزیه‌طلبان از این نهاد انقلابی کینه به دل بگیرند و همواره درصدد تخریب وجهه این نهاد بوده و ابایی در استفاده از کلیدواژه‌هایی نظیر «اعترافات اجباری»، «شکنجه و قتل متهمان»، «سرکوب مخالفان»، «جاسوسی از حریم خصوصی شهروندان»، «فشار براحزاب، تشکل‌ها، اصناف و...»، «سرکوب اقلیت‌های مذهبی و قومی»، «دخالت در حوزه اقتصاد، هنر، ورزش» و... درخصوص اقدامات قانونی وزارت اطلاعات نداشته باشند.

البته بازبینی عملیات‌های انجام‌شده توسط این وزارتخانه در مقاطع مختلف، نشان می‌دهد که این نهاد انقلابی با انجام وظایف خود به نوعی تامین‌کننده امنیت پایدار کشور است که با نقش‌آفرینی به‌موقع خود در بزنگاه‌های مختلف، به تضمین امنیت در جامعه اهتمام داشته و از بروز آشوب‌های خرد و کلان در سطح جامعه جلوگیری کرده است.

انقلاب اسلامی ایران چهار دهه پرفراز و نشیب را پشت‌سر گذاشته است؛ بحران‌هایی که به تنهایی کافی بود تا دولت و ملتی را از پای درآورد، اما ایمان و ایستادگی دولتمردان جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر سرمایه‌های مردمی، شرایطی ایجاد کرد که روایت این ۴۵سال برای بسیاری گفتنی، شنیدنی و درس‌گرفتنی است. انقلاب اسلامی ایران به مدد پایمردی سیاست‌گذاران، مسئولان و از همه مهم‌تر مردم که در نگاه بنیان‌گذار این نظام، ولی نعمت محسوب می‌شدند، علی‌رغم همه تهدید‌ها و تحریم‌های ظالمانه چهار دهه طلایی را تجربه کرده و مهیای نیم‌قرنی شدنش است.

 گوهری به نام امنیت

امنیت یکی از مطالبات جدی مردم از دولت‌هاست. این خواسته بحق که یکی از نیاز‌های اساسی ما انسان‌هاست در این زمانه پرآشوب، تبدیل به گوهر نایابی شده و همه دولت‌ها سعی دارند با انواع اقدامات مستقل، نیابتی و همکاری منطقه‌ای و بین‌المللی به این دستاورد برسند و در سایه آن به پیشرفت‌های سیاسی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و... دست پیدا کنند. امنیت جمهوری اسلامی ایران دارای الگوی کاملا بومی، مردمی و متکی به آموزه‌های اصیل اسلام است.

با نگاهی به سرنوشت کشور‌های همسایه، می‌توان به این جمع‌بندی رسید که اکثر آن‌ها امنیت خود را ذیل برقراری رابطه با قدرت‌های سلطه گر می‌دانند و برای دستیابی به آن، هزینه‌های گزافی را صرف میزبانی از پایگاه‌های نظامی یا خرید تسلیحات می‌کنند تا از این بابت در امان باشند. آن‌ها از ظرفیت‌های ناب خود غافل هستند، ظرفیتی که در کشور ما با درایت رهبر انقلاب، جنبه برون‌مرزی نیز یافته و تبدیل به یکی از مولفه‌های قدرت جمهوری اسلامی در نفوذ منطقه‌ای شده است.

امنیت، پیش‌نیاز اعتماد به آینده

بنابراین گزافه نیست که بگوییم امنیت پیش‌نیاز تولید ثروث، قدرت و اعتماد به آینده است و بی‌دلیل نیست که دشمنان قسم‌خورده نظام با شیوه‌های مختلف درصدد برهم زدن آن هستند و در این راستا اقدام به برهم زدن امنیت آحاد جامعه به‌ویژه جوانان و نوجوانان می‌کنند؛ توطئه‌ای که مکررا توسط نهاد‌های مختلف و ذی‌صلاح خنثی شده و برگ زرینی به دفتر افتخارات ایران افزوده است. در همه این سال‌ها خدمات نهاد‌ها و سازمان‌های مختلف در حوزه خدماتی، امنیتی و اطلاعاتی با جزئیات و تحلیل کارشناسان امر در اختیار افکار عمومی قرار گرفته است و مردم به فراخور دغدغه و علاقه‌مندی خود، پیگیر مسائل عرصه‌های گوناگون بوده‌اند، اما محرمانه بودن اقدامات صورت‌گرفته در واجا، به نوعی باعث شده تا خدمات سربازان گمنام ایران اسلامی که منادیان اصلی امنیت هستند، با ملاحظات مختلف در اختیار مردم قرار گیرد.

برخی اقدامات امنیت‌آفرین

مجموعه واجا، ستون اصلی قدرت پنهان امنیت ایران و بنابر فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی برآمده از انقلاب، فرزندان امام و انقلاب است. ایشان لزوم صددرصد انقلابی ماندن این قدرت پنهان امنیت نظام را در «جنگ اطلاعاتی» وسیع دشمنان نظام اسلامی تعریف کرده‌اند؛ و در توصیف قدرت اطلاعاتی دشمن، معتقدند ما در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم که یک طرف آن، نظام جمهوری اسلامی و طرف دیگر آن، جبهه وسیع و قدرتمندی از دشمنان است.

سرویس‌های جاسوسی طرف مقابل محور اصلی این رویارویی هستند. در این جنگ پیچیده اطلاعاتی، شیوه‌ها و روش‌های مختلفی در دستور کار است؛ از «نفوذ و سرقت اطلاعات» و «تغییر محاسبات تصمیم‌گیران» و «تغییر باور‌های مردم» تا «ایجاد نابسامانی مالی و اقتصادی» و «ایجاد آشفتگی‌های امنیتی»؛ مانند مسائل اخیر در بازار ارز، ردپای بیگانه و دستگاه‌های اطلاعاتی آن‌ها مشهود است. مواردی که کارگزاران واجا به‌خوبی آن‌ها را شناسایی کرده و سربازان گمنام امام‌زمان (عج) نیز با اهتمام به این اشراف اطلاعاتی در خنثی‌سازی این توطئه‌ها و ناکامی دشمنان امنیت و آرامش ایران اسلامی خوش‌درخشیدند که برخی از این عملیات‌ها در ادامه از نظرتان می‌گذرد:

انهدام شبکه‌های مسلح تروریستی

همین چند روز پیش بود که معاندان شکست‌خورده در میدان جنگ‌نرم دوباره دست به اسلحه شده بودند تا در سالگرد شکست سنگین خود در جنگ ترکیبی علیه نظام، آشوب‌هایی را در گوشه و کنار کشور به راه بیندازند. در همین راستا واجا با صدور اطلاعیه‌ای از خنثی سازی ۳۰انفجار همزمان در تهران و دستگیری ۲۸تروریست خبر داد. طبق گزارش‌ها و اطلاعات به‌دست‌آمده فردی که در حوزه شیمی تحصیل کرده و با داعش همکاری داشت، با هدایت نیرو‌های داعش اقدام به ساخت بمب و آزمایش آن‌ها در برخی از شهرستان‌های استان آذربایجان‌غربی می‌کرد.

اعضای این گروه با هماهنگی‌های انجام‌شده، اقدام به ساخت تله‌های انفجاری، بمب، جلیقه انفجاری و انتحاری که ریموت‌های تایمر موبایلی روی آن‌ها نصب شده بود کرده بودند تا در مراسم جاماندگان اربعین در تهران، شروع مدارس و مناسبت‌های پرتجمع عملیات تروریستی انجام دهند. دستگیری این افراد توسط سربازان وزارت اطلاعات، توطئه شومی را خنثی کرد که می‌توانست تبعات سنگینی را به امنیت جامعه تحمیل کرده و استارت یک آشوب و ارعاب همه‌جانبه در کشور را فراهم کند که ابتر ماند.

البته انهدام شبکه تروریستی محدود به این عملیات نمی‌شد و پیش از این نیز ۴۰۰بمب توسط واجا کشف و خنثی شده بود بمب‌هایی که قرار بود در هیات مذهبی منفجر شود و فضای رعب وحشت به مراسم عاشورا و تاسوعا تسری پیدا کند و دشمنان با این اقدام یک تیر و دو نشان زده و علاوه بر تحرکات نظامی، باعث ترس و وحشت مردم از حضور در تکایا باشد؛ اقدام خرابکارانه‌ای که با هوشیاری به بن‌بست رسید. استفاده از تروریست‌های اجاره‌ای و قتل‌عام مردم با ترور‌های کور دیگر ترفند تروریست‌ها برای ایجاد ترس و ناامنی در جامعه بود تا علاوه بر ناامنی در کشور، هدف بلندمدت دیگری همچون ایران‌هراسی و مخدوش‌ساختن چهره کشورمان در مجامع بین‌المللی را دنبال می‌کرد که واجا در این خصوص نیز به‌موقع ورود کرده و با دستگیری ۲۰۰ تروریست، این نقشه شوم را نیز در نطفه خفه کرد.

انهدام دو تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های بیگانه در سیستان‌وبلوچستان، دستگیری اعضای تیم تروریستی تجزیه‌طلب در شمال‌غرب کشور، دستگیری عناصر حمله تروریستی به حرم شاهچراغ، شناسایی و انهدام هسته‌های عملیاتی منافقین در چندین مرحله و دستگیری عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی بخشی از مهم‌ترین اقدامات واجا علیه گروهک‌های تروریستی در طول این دو سال بوده که سهم گسترده‌ای در ورود سلاح به کشور و ناامنی مناطق مرزی داشتند که وزارت اطلاعات در این خصوص نیز مقتدرانه عمل کرده و مانع تحقق اهداف این گروهک‌ها در کشور شد.

مقابله جانانه با خرابکاری‌های صنعتی

هدف‌قراردادن کارخانجات صنایع دفاعی کشور یکی از راهبرد‌های دشمن برای مقابله با پیشرفت ایران قوی بوده است، از همین رو خنثی سازی تهدیدات و عملیات‌های خرابکارانه در مراکز صنعتی و دفاعی کشور یکی دیگر از اقداماتی است که وزارت اطلاعات در این حوزه نقش‌آفرین بوده است؛ بمب‌گذاری در واحد‌های تولیدی، هک سامانه‌های خطوط تولید و استفاده از ریزپرنده‌ها برای هدف‌قراردادن این مراکز ازجمله اقدامات انجام‌شده در این حوزه است که سربازان گمنام امام‌زمان (عج) با انجام اقدامات سلبی مانع از تحقق آن شده‌اند. 

سربازان گمنام در میدان اغتشاشات

راه‌اندازی اغتشاش به بهانه‌های مختلف به‌منظور ایجاد بی‌ثباتی یکی از راهبرد‌های ثابت نظام سلطه به رهبری آمریکا در نقاط مختلف دنیاست؛ ایران اسلامی نیز از این فتنه مصون نمانده و از ابتدای انقلاب با غائله‌های کمونیستی، مسلحانه و شورش منافقین در سال‌های دهه ۶۰، اغتشاش ۱۸تیر، فتنه ۸۸، اتفاقات آبان ۹۸ و اغتشاشات اخیر مواجه بود.

طبق وظایف محول‌شده به نهادها، پیشگیری و مقابله با اغتشاشات، تشخیص منابع اطلاعاتی و مالی اغتشاشگران، نبرد اطلاعاتی با سرویس‌های بیگانه و کشف ارتباط آمران و عاملان آشوبگران از اهم اقدامات واجا در این خصوص است که در سال گذشته نیز به‌خوبی سازماندهی شد و به این ترتیب خط و ربط دشمنان در ایجاد فضای اعتراضی نسبت به فوت خانم امینی، کشاندن فضای اعتراض به اغتشاش و تبدیل فضای اغتشاش به حرکت مسلحانه و کشته‌سازی ردیابی شد و با دستگیری سرحلقه‌های این آشوب، نقشه‌های دشمنان و اپوزیسیون در تکرار وقایع پاییز سال گذشته نقش بر آب شد.

شاهکار وزارت اطلاعات در دستگیری مفسدان اقتصادی 

نظام اقتصادی یکی از مهم‌ترین زیرنظام‌های جامعه است و نقش فزاینده‌ای در بقا و فنای جامعه دارد از همین رو دشمن بازنده در میدان نبرد پا در عرصه جنگ نرم و جنگ اقتصادی گذاشت تا با این ترفند و افزایش تهدیدات به رویای دیرینه خود که براندازی جمهوری اسلامی است، دست یابد. از همین رو وزارت خزانه‌داری آمریکا با اعمال تحریم‌های بی‌سابقه، زمینه کاهش ارزش پولی کشورمان را فراهم کرد و با به‌راه انداختن این جنگ ارزی می‌خواهد از کشورمان امتیاز بگیرد.

مقابله با تهدید‌های اقتصادی و برقراری امنیت در حوزه اقتصاد و کسب و کار‌ها یکی از وظایف وزارت اطلاعات است و باید با اتخاذ راهبردهایی، جرایم این حوزه را شناسایی و مخلان این عرصه را بازداشت کند. انهدام شبکه سازمان‌یافته در این حوزه تنها گوشه‌ای از اقدامات سازنده و امیدآفرین در این عرصه است که مطمئنا نیازمند تلاش‌های بیشتری است تا توطئه‌های اقتصادی دشمن نیز خنثی شده و مردم علاوه بر امنیت از توانایی مالی و اقتصادی نیز بهره‌مند شوند.

نخبگان؛ هدف جدید سرویس‌های جاسوسی

در ماه‌های اخیر اخبار و تصاویر زیادی منتشر شد تا به واسطه آن اینگونه القا کنند که بخش عظیمی از نخبگان کشور مهاجرت کرده‌اند یا درصدد خروج از کشور هستند موضوعی که پس از شائبه‌های طرح‌شده توسط مسئولان تکذیب و عنوان شد که آمار‌های اعلام‌شده در این خصوص کذب محض است البته نمی‌توان منکر افزایش مهاجرت دانشجویان و همچنین تشویق متخصصان برای خروج از کشور شد. دولت‌های رقیب که پیش از این به سرقت هویت و میراث ایرانی می‌پرداختند این بار درصدد هستند با ارائه برخی امتیازات به بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی ایران و جذب نیرو‌های مستعد بپردازند.

از همین رو وزارت اطلاعات خود را موظف دانست تا برنامه‌هایی را به منظور مقابله با جریان‌های تبلیغی غیرقانونی جذب نخبگان تدوین کند تا از این رهگذر اطلاعات اقتصادی و راهبردی کشورمان در عرصه‌های مختلف درز نکرده و علاوه بر این، با القائاتی نظیر غیرقابل زیست‌بودن ایران برای نخبگان و تخلیه کشور از منابع زبده انسانی جلوگیری کند. در همین راستا اقدامات گسترده اطلاعاتی را به منظور شناسایی شبکه رابطان و عوامل فعال اجرایی انجام داده و در نهایت موفق به رصد سرپُل اطلاعاتی این تیم و مانع از افشای اطلاعات مهم نهاد‌های حساس و تخصص‌های ویژه رشته‌های مختلف شدند.

وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در فعالیت دو ساله خود در دولت سیزدهم علاوه بر اقداماتی که در بالا به تفصیل به آن‌ها اشاره شد، عملیات‌های متنوعی را در حوزه مبارزه با مواد مخدر، نبرد اطلاعاتی با سرویس‌های اطلاعاتی دشمنان و ضربه به سرویس‌های بیگانه، مقابله با فرقه‌های ضاله، رویارویی با خرابکاری‌های اینترنتی و پدافند سایبری را در کارنامه درخشان خود دارد و با اتخاذ به این رویکردها، تاکنون موفق شده است تجربه‌های موفقی را در عرصه‌های اطلاعاتی و امنیتی کسب کرده و گام‌های بلندی را در مسیر توسعه امنیت کشور بردارد.

بدون شک ارتقاء نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه عرصه‌ها از جمله اهداف وزارت اطلاعات است و این نهاد برای دستیابی به این آرمان ملی باید از هم‌افزایی و همکاری با سایر نهاد‌های حاکمیتی استقبال کرده و گام‌های موثری را در تامین امنیت ملی کشور بردارد. مطمئنا گزارش ارائه‌شده بخش کوچکی از تلاش‌های شبانه‌روزی وزارت اطلاعات برای مقابله با دشمنان در حوزه‌های مختلف است و حساسیت مسائل امنیتی و اطلاعاتی و فعالیت گسترده در زمینه جاسوسی و ناامن‌سازی ایران مانع از این می‌شود که مشروح خدمات سربازان گمنام امام زمان در اختیار افکار عمومی قرار گیرد و در پایان به این جمله بسنده می‌کنیم که چتر اطلاعاتی ایران به قدری گسترده است که هیچ نقطه‌ای برای مهره‌های‌نفوذی امن نیست و این اشراف اطلاعاتی سبب افشای‌باگ‌های امنیتی دولت‌های سلطه‌گر وکلافگی آن‌ها از اقتدار وزارت اطلاعات جمهوری‌اسلامی‌ایران و دشمنی بیش‌ازپیش آن‌ها شده است.

سال ۱۴۰۰

۲۴ شهریور ضربه به یک تیم تروریستی

۶ مهر انهدام گروهک تروریستی وابسته به موساد و هلاکت سرکرده باند

۷ مهر ضربه به شبکه کلاهبرداری رمزارز «مانی کینگ»

۱۲ مهر شناسایی جاعل عناوین بیت رهبری مثل کارشناس عتیقه، مسکن و خودرو

۲۰ مهر دستگیری ۱۰نفر از مرتبطین سرویس‌های بیگانه در بوشهر

۱۰ آبان اعلام انهدام ۷۸ باند قاچاق اسلحه در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰،

۱۶ آبان انهدام شبکه سازمان‌یافته کلاهبرداری هرمی «یونیک فاینانس» در ۱۹ استان

۲۲ آبان کشف ۲۵ تن انواع موادمخدر در زاهدان

۱۴ دی شناسایی محموله کلان قاچاق لوازم خانگی در مرز‌های شمال‌غربی کشور

۲۰ دی انهدام باند زمین‌خواری و جعل اسناد

۳۰ بهمن بازداشت جاعل عناوین دولتی و اسناد

۲۳ اسفند انهدام ۲ تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های بیگانه در بلوچستان

سال ۱۴۰۱

۳۰ فروردین اعلام کشف ۱۱۰ تن انواع موادمخدر سنتی و صنعتی در طول سال ۱۴۰۰،

۲۱ اردیبهشت بازداشت ۲ جاسوس اروپایی مرتبط با سازماندهی اعتراضات فرهنگیان

۲۴ اردیبهشت مسدودسازی ۹۲۱۹ حساب غیرمجاز 

۷ خرداد کشف ۷۰۰۰ میلیارد تومان کالای استراتژیک قاچاق

۲۲ تیر دستگیری اعضای تیم تروریستی تجزیه‌طلب در شمال‌غرب کشور

۱ مرداد کشف شبکه جاسوسی و خرابکاری صهیونیستی مرتبط با گروهک‌های کردی با هدف انفجار در یکی از مراکز صنعتی کشور (عملیات بزرگ)

۳ مرداد کشف شبکه ۱۳۹ نفره جعل اسناد و فساد اقتصادی

۸ مرداد بازداشت جاسوس سوئدی

۱۰ مرداد بازداشت هسته مرکزی ترویج بی‌حجابی فرقه بهاییت

۱۳ مرداد دستگیری ۱۰ نفر از اعضای گروهک‌های تکفیری تروریستی در ماه محرم

۲۶ مرداد دستگیری تروریست فرامرزی

۸ مهر صدور بیانیه درخصوص ماهیت اغتشاشات 

۳ آبان اطلاعیه درخصوص شایعه هک سایت واجا و مقابله با حملات سایبری

۶ آبان صدور بیانیه تبیینی مشترک وزارت‌اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه درخصوص دوره‌های سه‌گانه پیش از آشوب، حین آشوب و پساآشوب

۹ آبان دستگیری عناصر حمله تروریستی به حرم شاهچراغ

۱۵ آذر شناسایی هسته‌های عملیاتی منافقین

۲۲ آذر دستگیری عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی

۱۲ دی کشف شبکه تامین مالی و تجهیزات منافقین

۲۰ دی کشف و انهدام ۶ تیم عملیاتی موساد در چند استان کشور

۲۱ دی دستگیری علیرضا اکبری جاسوس سرویس انگلیس

۲۱ بهمن عملیات مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات‌سپاه برای خنثی‌سازی خرابکاری در یکی ازمراکز صنعتی

۱۷ اسفند بیانیه وزارت اطلاعات درخصوص بدحالی برخی دانش‌آموزان تعدادی از مدارس کشور

۲۲ اسفند کشف تجهیزات انفجاری و خرابکاری چهارشنبه آخر سال

سال ۱۴۰۲

۸ اردیبهشت بیانیه تفصیلی وزارت اطلاعات در ارتباط با حوادث مدارس کشور

۱۵ اردیبهشت ضربه به ۲۳ شبکه اخلال ارزی

۲ خرداد انهدام و دستگیری شبکه همکار با سرویس اطلاعاتی بیگانه در داخل کشور

۱۱ تیر مراوده با سازمان‌های اطلاعاتی اروپایی و ضربه پلیس آلبانی به منافقین در کمپ اشرف۳،

۲ مرداد انهدام چند تیم تروریستی صهیونیستی و کشف ۴۳ بمب پرتابی و انفجاری در آستانه ماه محرم

۳ مرداد تشخیص رد اطلاعاتی وهویتی عنصر هتاک به قرآن در سوئد (سلوان مومیکا) و ارتباط آن با سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی

۴ مرداد شناسایی و انهدام ۱۵باند قاچاق سازمان‌یافته محصولات دخانی در ۱۰استان کشور

۲۲ مرداد بازداشت شبکه خانوادگی بهایی در حوزه اخلال دارویی

۲۷ مرداد دستگیری کلیدی‌ترین عنصرتروریستی مرتبط به حادثه شاهچراغ و اعلام بازداشت وهلاکت ۱۹۶تروریست تکفیری بین دو حمله به حرم شاهچراغ

۸ شهریور انهدام بقایای تروریستی وابسته به سرویس‌صهیونیستی درمناطق مختلف کشور وافشای هویت دوتن ازسرکردگان عملیات تروریستی مستقر در دانمارک و هلند 

۱۹ شهریور دستگیری تیم تروریستی عامل ربایش و قتل یک خانواده در ایرانشهر 

۲۱ شهریور دستگیری لیدر‌های تجمعات ضد ایرانی خارج از کشور توسط وزارت اطلاعات 

۲ مهر خنثی‌سازی ۳۰ انفجار همزمان در تهران و بازداشت ۲۸ تروریست

منبع: جام جم

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹۲
در انتظار بررسی: ۰
United States of America
ناشناس
۰۲:۲۲ ۱۳ مهر ۱۴۰۲
باسلام.وقت بخیر.جونم فدای سربازان گمنام امام زمان.یاعلی مدد.
United States of America
باسلام وقت بخیر جووووووووونم فدای سربازان گمنام امام زمان انشاالله همیشه پایدار واستوار باشند یاعلی مدد التماس دعا یاعلی مدد ب
۰۲:۲۰ ۱۳ مهر ۱۴۰۲
با سلام.وقت بخیر.جووووونم فدای سربازان گمنام امام زمان انشاالله همیشه سلامت باشند.یاعلی مدد التماس دعا یاعلی مدد.ارادتمند با نهایت احترام.سیمرغ.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۴ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
ان شاءالله درست هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۳۹ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
درود بر سربازان با غیرت کشور عزیزم ایران اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
احسان رضایی
۰۲:۳۷ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
دم شما هم وطن گرم موفق باشید یک کار مانده آن هم اخراج افعان چون دارن بد طور جاسوسی میکنند شما وطن دوست هستین بعضی از مسیولین وطن فروش وبی لیاقت ایران هستن بگیرید زندانی کنید با خانواده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۳ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
الهی در۲بلای این گمنامان بخوره اول تو سر وطن فروشان و اختلاس گران دزد و مسئولین بی کفایت وحروم خور والهی دعاهای امسال من برای این نورچشمان وطنم اثربخش باشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۱۶ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
سلام خسته نباشید دلاوران ونام آوران شما قلب مامردم ایران هستیدخداوند نگهدارتان باشد انشاالله ?✌?
Iran (Islamic Republic of)
بهروز سلیمانی
۰۰:۴۲ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
درود بر سربازان گمنام،باعث افتخارید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۶ ۱۲ مهر ۱۴۰۲
قدرت در اقتصاد و سفره مردم است.قدرت در بستن مرز و اخراج اینهمه مهاجر مهاجم است.قدرت در رضایت و حفظ حقوق مردم است.قدرت در حفظ منابع و محیط زیست است.قدرت در حفظ نخبه هاست.قدرت در عدالت و نبودن فساد و تبعیض و رانت است. که البته ما هیچکدامش را نداریم.
Iran (Islamic Republic of)
سید رضا رضوی زاده
۲۳:۵۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
انشاء الله به همین استواری جاسوسان بیشتری بگیرید چون دراین ۴۵سال خائنین بیشتر شدندو گروهی به اسم روشنفکری دینی وطن فروش وریاکار تولید کردن که ۱۰۰برابر خطرناک تر از دشمنان ایران هستند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۴ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
ان شاءالله درست هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۹ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
دکل،نفتی که اخیرا در روز روشن سرقت شد .۹۲هزار میلیارد فولاد . ساخت وساز آقای تاج که باعث نابودی قسمتی از میراث فرهنگی شد ‌و.....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۴ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
منبع حرفات؟
Iran (Islamic Republic of)
محمود
۲۳:۳۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
مفسدان اقتصادی هم دشمن هستند انشالله نابود بشن واما به نظاممان افتخار میکنیم ارتش سپاه و همه نظامیان وسربازان گمنام همه عشقن همه نفسند
Iran (Islamic Republic of)
میثم
۲۳:۳۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
ای کاش بخشی از کارشون دستگیری و اعدام مسئولین و آقازاده های وطن فروشی بود که دارن تمامه منابع کشور رو به یغما میبرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۱۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
هر کس اندازه ی یک دانه جو غیرت و تعصب داشته باشد از قوی بودن مملکت در تمام زمینه ها خوشحال می شود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۶ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
کاش سربازان گمنام جلوی ورود مهاجرین افغانی را میگرفت
United States of America
ناشناس
۱۸:۰۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
ایران قوی که نمیتونه یک کارت ملی بزنه پنچ سال طول می کشه تا بیاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۵ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
واسه خانواده ما که دوساله اومد
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۸:۰۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
سلام ودرود بر سر بازان گمنام ایران درود بشرفتان ما بوجود شما افتخار میکنیم وبرای سلامتی وسر بلندی شما دعا میکنیم
Iran (Islamic Republic of)
فری
۱۷:۳۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
ای کاش برای فساد و گرانی هم این همه هزینه میکردند ...ما اگه امنیت اقتصادی نداشته باشیم و از گرانی بمیریم ...نیازی به امنیت مرزی نداریم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۵۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
به شما افتخار میکنیم.
Iran (Islamic Republic of)
امیر شجاعی
۱۵:۴۹ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
ایران من تا چنین دلاوران جان بر کف داری همیشه سربلند و پایداری خداقوت سربازان ایران زمین
Iran (Islamic Republic of)
م.م.محبی
۱۵:۴۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود بر ملت بزرگ ایران.

درود و سپاس فراوان از تمامی نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی که برای آسایش و آرامش این ملت و کشور فداکاری می کنند.

خدا یار و یاورشان باشد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
سلام و درود بر شما که شبانه روز درپی تامین امنیت هموطنان هستید،خسته نباشید،اجرتان با خداوند متعال.
Iran (Islamic Republic of)
موسوی
۱۵:۱۸ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدا قوت ملت ایران مدیون شماهاست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۰۴ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
ما مدیون و قدردان شما عزیزای دل مردم هستیم که زندگیتون وقف دفاع از ما و خانواده‌های ما می کنید، انشاالله د ر پناه امام زمان باشید همیشه، خدا قوت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
سلام یه سوال دارم تمام این زحمات جای تشکر داره میخام بدونم من که ۲ تا بچه دارم ومسافر کشی میکنم امیدی داشته باشم که خجالت زده زن وبچهام نشم آقا کار بجایی رسیده
که امنیت داخل خونه‌مون داره از بین میره
ممنون میشم فکری هم بحال افراد پایین جامعه بکنید
Iran (Islamic Republic of)
سعید
۱۴:۴۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
فقط میتونم بگم خدا قوت ، و دست امام زمان عج الله بالای سرتون و دعای ایشان پشت و پناهتون ، یک ملت مدیون شماهستن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۴ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
بهتون قول میدم یه سال دیگه حکومت دست افغان هاست .
Iran (Islamic Republic of)
بینام
۱۴:۴۳ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خداوند پشت و پناه شما عزیزان و خانواده های محترمتان باشد که برای اقتدار و امنیت جامعه اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنید،
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۶ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
مدیون شما هستیم .خدا یار و یاور تان. سربازان امام زمان.????✨✨✨
Iran (Islamic Republic of)
سعید
۱۳:۳۱ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درودبرشمازحمت کشان بی ادعا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۲۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
بچه های اطلاعات با هجم گسترده‌ای از توطئه ها روبروست و انصافا اکثر آنها رو خنثی کرده و طبیعیه که بعضی جاها از دستشون در بره و باید به این شیر بچه ها تبریک و خسته نباشید گفت . حالا اگه چهارتا عوضی اختلاسگر ودزد از وضع موجود سواستفاده میکنند این زحمات اطلاعات رو کمرنگ نمیکنه . درود بر شرفتون و شیر مادر حلالتون باشه دلاوران.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خداقوت بسیارعالی... اما کاش یه فکری برای این افغانی ها هم میکردن.. بااین همه بچه ای که میارن، فکر مسلط شدن به ایران رادارن، این خودش جنگ نرمه...
Iran (Islamic Republic of)
مسعود
۱۳:۰۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
مردم و ملت ایران چنان آگاه و با شعور وفهم سیاسی دارن که دیگه نیاز به تبلیغ و تظاهر و بزرگ نمایی نیست و خود همه چیز را دیدن و میبینن و به قضاوت میشینن امنیت جامعه فقط در امنیت جانی خلاصه نمیشه و خود امنیت اقتصادی اجتماعی و سیاسی ووودیگر امنیتهای جامعه را میبینن و حس میکنن زمانی یه حکومت و دولت در کشور و جامعه خود برنده ووقهرمان هست که بتونه امنیت اقتصادی و اجتماعی و سیاسی شهروندان و مردم خود را فراهم آورد کما اینکه به وفور دیدیم و می‌بینیم که در بیشتر جاها مردم و ملت امنیت سیاسی و اقتصادی ندارن و با کوچیکترین انتقاد و نقد به دولت و حاکمیت با آنها چه برخوردهایی شده و میشه و آنها را معاند و ضد انقلاب محکوم و حتی در بعضی مواقع به اعدام محکوم شدن و میشن
Iran (Islamic Republic of)
افشین
۱۲:۵۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدا قوت صد درصد که سربازان گمنام آقا بسیار خالص و مخلص هستن و از طرف ایشان مورد عنایت قرار خواهند گرفت
انشاالله در همه ماموریت ها موفق و پیروز و سربلند و سالم باشید
و دشمنان ایران اسلامی رو به درک واصل کنید.درود بر شما نخبه
اصلی شما هستید .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۶ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود به شرف همه حافظان امنیت
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۲:۳۶ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
بچه‌ها متشکریم خدا سلامتیتون بده خدا اجرتون بده
Iran (Islamic Republic of)
Ali
۱۲:۳۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
اگر اطلاعات کسانی که به ملت ومملکت خیانت کردند متلاشی کند دیگر گروه خرابکاری در مملکت وجود ندارد مافیا گوشت وبرنج گندم وذرت و مایلو و لوازم خانگی و ماشین و قطعات یدکی موبایل لاستیک آن موقع حرف از اقتدار بزنند تمام وزیرها دولت و نمایندگان نفوذی هستند تمام لوایح مجلس توسط نفوذیها همان جبهه پایداری که همان حزب توده زمان مصدق است در مجلس لوایح تصویب می کنند که حکومت را ناتوان جلوه دهند
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۲:۱۹ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدایی زحمت میکشیم خدایی جونمون کف دستمونه شما مردم فقط سواد رسانتون رو ببرید بالا . اینو که میگم یاد بگیرید و بهش عمل کنید . ۱۰۰ درصد حرفایی که میشنوید رو اصلا قبول نکنید. ۵۰ درصد چیزایی که با چشم میبینید رو بار نکنید . اون موقع راحت متوجه خیلی چیزا میشد. یا علی
Iran (Islamic Republic of)
فرهاد
۱۱:۲۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
جان منی خدا نگهدار همتون باشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
امنیت خوب است و بهتر هم باشد ولی از اول سال تابحال چندین نفر از امنیت کنندگان شهید شدند این چه امنیتی است
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۴ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
تاوقتی ۱۰‌نفر از مقامات بلند پایه و دانشمندان مهم اسراییل در پایتختش تل آویو ترور و کشته نشه
هیچ ایرانی هیچ کاری نکرده
Iran (Islamic Republic of)
فریدون بارانیان
۱۰:۴۸ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدا قوت.ای کاش یه فکری .برای مرزهای بی در پیکر هم میکردین که این همه افغانی تو شهر های کشور نمیدیدم .قتل جنایت کمتر بشه
United States of America
ناشناس
۱۰:۴۶ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
کدام قدرت در مقابل عربستان خار و ذلیل شده آید که براتون گربه می رقصند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۴ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
من از این همه امنیت به خود میبالم که از دست یه عده خیلی قلیل داریم ازگرسنگی میمیریم وبچه هامونو نمیتوانیم راهی خانه بخت کنیم اینم امنیت،اگه راست میگید و درست هستید امنیت اقتصاد مردم رو درست کنید ،که همه دارند بخاطر یه لقمه نون توی کشور ثروتمند خودشون فاسد میشن
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۰:۲۳ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود‌ بر‌ سپاه‌ که‌ تمام‌ دنیا‌ از‌ سپاه‌‌ میترسن‌‌ برخی‌ازداخل‌ از سپاه‌ کینه‌ دارن‌ که‌ انشالله‌ به‌ زودی‌ آنها‌ هم‌ به‌ زودی‌‌ به‌ اشتباه‌ خود‌ پی‌می‌برن‌ زنده‌ باشن‌نیروهای‌ شیر‌سپاه
United States of America
ناشناس
۱۸:۰۳ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
دین اسلام دین مهربانی است نه دین ترساندن
Iran (Islamic Republic of)
صادق
۱۰:۱۹ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود و سلام بر حافظان امنیت از کشور انقلاب اسلامی نیازامروز جامعه که خیلی مهم وانجام آن ضروری است آن اینکه جهت جلوگیری از اتفاقات تلخ که متاسفانه پی در پی ادامه دارد که عزم راسخ مسیولین برای مقابله بابانیان مشکلات فقر و فحشاء اسلام زدایی و غارت بیت المال در حجم ده ها تریلیون از ارز کشور و.......را مطلبد که به این شیوه‌ی ای همیشه از تفکرای سلامت و چشم پوشی با منافقین و وابستگان دراباس دو تابعتی که مسیولیت های مشاغل. کلید کشور را قبضه کرده اند را با اهرام قانون صلاحیت پاک سازی نمایند تا امنیت در کشو بر قرار کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۸ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدا قوتتون بده که برای رضای خدا قدم برمیدارین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
موقع جنگ معلوم میشه چند مرده حلاجید فعلا که جنگ نشده دچار بحران شده اید اقتصاد ایران الان با کشور جنگ زده فرقی نداره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۹ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آره خیلی امنیت داریم وقتی میریم بیرون ازدست دزدابایدیه ختم قران کنیم وبریم
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۰:۰۰ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود بر سربازان خدا
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۹:۴۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
درود بر اطلاعات
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۴ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خدا همیشه پشت وپنهان تان باشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۷ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
فدایتان بشیم واقعا مردید وسرباز امام زمان درود به رهبرم وسلام به پاسداران مملکتم آقای سرلشگرسلامی ووسردار حاجی‌زاده که چه ساختید نفستان گرم و فاطمه الزهرا وس وپسرانش حضرت امام حسن ع وحضرت امام حسین ع نگهدارتان باشندو مزد زحمات شما را در قیامت بگیرید انشاالله این از الطاف الهی است که ما در جهان اولین قربان حضرت محمد ص فرموده علمدر ثریا مردم ایران کشف میکنند خدا سلیمانی عزیز و فخری زاده دانشمند طلایی را رحمت کند که آنها نزد ما زنده اند خدا حفظتان کند رهبر عزیزم همه کسانی که مثل رهبر پاکن وحرف و فرموده رهبر را سرمه چشم کنند دستان آقای سلامی و حاجی زاده و باقری و تنگسیری را می‌بوسم و جان که سهل است صد جان فدای خاک پایتان الهی بحق بابالحوائج سلامت و تندرست باشید و سایه تان مستدام باد آمین یا ب العالمین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۲ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
کاش این امنیتی که میگویید در تقسیم عادلانه ثروت حقوق کارگری ورانت وتورم وآشغالگردی و مافیا قدر وجود داشت...کاش امنیتی در شغل و بازار وجود داشت تا امنیت ایمان مردم حفظ میشد ....
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۵ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
خیلی دوست دارم باور کنم. ولی یه عقلانیتی نمیذاره. اگر اینطور هست چرا نمیتونن امنیت تجمعات و اعتراضات رو تامین کنن. اگر اینطور هست چرا نصف مملکت رو دزدها و اختلاسگرها بردن .این پیام رو هم پخش نمیکنی! خودش یک دلیل هست برای درستی شک من.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
اولا پخش شده دوما منبع حرفات؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۱:۴۱ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
کنتور که نداره همینطور ادامه می‌دادی.
United States of America
محمد
۰۰:۳۱ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
با این وضعیت مردم وکشور احساس تا امیدی پسر خوردگی داریم اختلاس بی کاری بی آبی و۰۰۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
امریکا ربطی به ایران نداره
Iran (Islamic Republic of)
پریسا طباطبایی
۲۲:۱۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
اقدامات وزارت اطلاعات نشان میده امنیت نقش پررنگ وموثری برسلامت واقتدارورونق اقتصادی داردبدون تردیدبرقراری امنیت از لحاظ حقوقی باعث ایجاد آرامش رونق کسب وکاراعتمادمردم میباشدازطرفی کسانی که به نوعی خواستار ضربه به حریم امن کشورمیکنندبدانندقانون آرامش راازچشمانشان میگیردتاخیال نکنندکشورقانون ندارددرپایان بایدمتذکرشدامنیت و مدافعان امنیت نعمت بزرگ وبابرکتی هستندتفاوتی ندارددرکدام سنگرندارتش وسپاه نیروی انتظامی همه مدافع امنیت باهم متحدندوهدف همه آنها یکی است ایجاد آرامش و برقراری نظم در حریم ایران اسلامی پس قدردان زحمات آنها باشیم ناگفته نماند نبایدازنقش شهیدان درامنیت غافل شد به خصوص شهدای دفاع مقدس امنیت مدافعان حرم وشهیدسلیمانی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۴۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
اگر سپاه نبود کشور هم نبود
درود بر لشکر مخلص خدا
ارتشی و سپاهی دو لشکر الهی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
کاش سپاه و اطلاعات به کلاهبرداری از مردم توی بورس هم ورود کنن
همه ی پس انداز 20 سال کارگری م رو توی بورس از چنگم در اوردن
Iran (Islamic Republic of)
محمدرضا
۱۸:۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
ماشاالله اجرشان با مهدی فاصمه(س)
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
خسته نباشی
Iran (Islamic Republic of)
ahad
۱۷:۳۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
امنیت??!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
تا چشات دراد
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
حشمت اللاه
۱۷:۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
با سلام۔ میخواهم از انتشار این مقاله از شما تشکر کنم۔ من در خارج زندگی میکنم و حسابی با این مقاله پز دادم۔ بسیار آموزنده بود۔ دم شما و همه هموطنان و قهرمانان گمنام گرم۔
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۸ ۱۱ مهر ۱۴۰۲
پز گرونی ومعیشت مردم هم دادی واینکه مردم در باتلاق گرانی دارن خفه میشن،اگه راست میگی درخارج هستی،اون ور نشستی میگی لنگش کن
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا
۱۷:۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
خداقوت به این سربازان گمنام امام زمان چه در سپاه و چه در وزارت اطلاعات ،خداوند یارویاور شما مجاهدین درخفا و خانواده های عزیزتان باشد تنها کاری که از دستمان می آید دعا کردن است اگر به غیر از دعا کاری از دستمان برمی آید با جان و دل درخدمتیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۲۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
وطنم سربلند همچون کوه دماوند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۲۰۶ ۵۰۰میلیونی قدرت ایران قوی
Netherlands
ناشناس
۱۶:۵۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
بنظر من ایران هیچ چیز قوی نداره فقط و فقط برا مردم خودش زرنگه قدرت رو سر مردم خالی میکنه قدرت خارجی نداره
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۶:۴۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
باسلام خداقوت سربازان گمنام امام زمان انشاالله همیشه سلامت وتندرست زیرسایه آقا امام زمان عج باشید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
فتبارک الله احسن الخالقین

خدا رحمت کند دکتر چمران
" کشور هیچ چیز نداشته باشه ولی امنیت باشه "
خسته نباشید و توکل تان به حق
Iran (Islamic Republic of)
یاسین
۱۶:۰۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
درود بر غیرت ،تعصب ،صبر ،پرسنل واجا، وخانوادهایشان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۴۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
با سلام . درود خدا بر سربازان گمنان امام زمان . خدایا شکرت ازت ممنونیم ک چنین افرادی محافظ امنیت کشور عزیزمون هستن . الهی شکر الهی شکر خدا بهتون قوت بده . ایشالله ک ب نظر لطف حضرت زهرا همیشه سالم و پیروز باشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
خدا عوضتان بدهد دست مریزاد، انشاءالله با توکل به خداوند بزرگ موفق باشید وپیروز وسربلند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
ازهمه عزیزان و تلاشگران عرصه امنیت ملی کشور واز سربازان با نام و نشان و مدافعین واقعی حقوق ملت به سهم خودم تقدیر و تشکر فراوان می‌نمایم وبرای همه عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی دارم وبر خود وهمه آحاد ملت بزرگ ایران استدعا دارم که همیشه همراه و یاری رسان این عزیزان باشیم
Iran (Islamic Republic of)
حسین
۱۵:۲۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
به دستان توانمند تمام کسانی که برای سربلندی ایران بزرگ و قدرتمند مخصوصا عزیزانمان در وزارت اطلاعات تلاش می‌کند ،بوسه می زنیم.
نگرانی خود را ازآتش زیر خاکستر یعنی حضور آفغانی ها اعلام می کنیم .که مبادا تمام زحمات شما به یک باره هدربرود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
ان شاءالله به راه مستقیم هدایت شوی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
دم وزارت اطلاعات گرم گرم ، ممنونیم که هستید خدا قوت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
بله مشخصه چقدر قویه ..‌اسراییل هر روز یجارو میترکونه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
چقدرم اسرائیل هرروز یکجا رو میزد خخخخ
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
توهم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۲
سوختی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
خداقوت به سربازان گمنام امام زمان
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۱ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
خدامدافعان امنیت رو حفظ کنه بسیج سپاه ارتش نیروی انتظامی مردم غیور ایران
United States of America
ناشناس
۱۶:۲۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۲
زنده باد ایران وایرانی زنده سربازان گمنام وطن پرست ایران عزیز لطف خدا شامل حالتان
آخرین اخبار