حجت الاسلام حسن ایزدی گفت: در سال انتخابات، قرار داریم  و شاهد سم پاشی دشمنان در این مسیر هستیم.

نماز جمعه شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام حسن ایزدی در مسجد جامع واقع در محله انصار کوهبنان برگزار شد.

حجت الاسلام حسن ایزدی پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: در هفته وقف و هفته نیروی انتظامی قرار داریم که این هفته را به دلاورمردان و سبزپوشانی که در گرما و سرما امنیت را به ارمغان می‌آورند، تبریک می‌گویم.

او تاکید کرد: نیرو‌های انتظامی، فرزندان همین جامعه هستند و دشمن به دنبال شکستن ابهت این نیرو است؛ اما کور خوانده و راه به جایی نمی‌برد.

امام جمعه کوهبنان افزود: همگان به نیروی انتظامی کمک کنیم تا در ماموریت‌های پیش رو، شاهد عزت و اقتدار آنان باشیم؛ زیرا این عزیزان، جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند و طی  امسال شاهد شهادت جمعی از این عزیزان در راستای ارتقای نظم و امنیت بودیم.

او ابراز داشت: بایستی به سربازان گمنام امام زمان (عج)  خدا قوت و خسته نباشی عرض کنیم که جانانه کار خود را انجام می‌دهند  و جا دارد یاد و خاطره سردار دل‌ها را گرامی بداریم.

خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: در سال انتخابات، قرار داریم  و شاهد سم پاشی دشمنان در این مسیر هستیم؛ اما تحلیل‌های ما باید منصفانه باشد.

او بیان داشت: بنده  برای وحدت، همدلی و تقویت روحیه مطالبه گری اقدام خواهم کرد که نفع همگانی در پی دارد؛ البته کار‌های خوبی برای این منطقه انجام شده است و این وحدت باید همچنان پایدار باشد.

حجت الاسلام ایزدی ادامه داد: تفرقه، خواست دشمنان است؛ اما باید زیر چتر ولایت و رهبری در سایه وحدت با آرامش زندگی کنیم.

مجید توکلی،فرماندار کوهبنان در جمع نمازگزاران در مسجد جامع کوهبنان گفت: طی امسال، یکی از حساس‌ترین انتخابات برگزار خواهد شد و دشمن از ماه‌ها پیش، در صدد است تا به هر طریق ممکن، مانع حضور مردم در انتخابات شود.

او بیان داشت: مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت انتخابات ۴ مولفه اساسی است که با رعایت آن انتخابات سالم و به دور از حاشیه برگزار می‌شود.

فرماندار کوهبنان افزود: مشارکت و رقابت با حضور مردم عملی می‌شود و عوامل نظارت و اجرایی در کنار نیرو‌های نظامی، انتظامی، بسیج و... برای  سلامت و امنیت انتخابات نقش آفرین هستند.

این مراسم با حضور مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان، جمعی از خادمیاران رضوی شهرستان و معرفی امام جمعه جدید و تجلیل از امام جمعه سابق کوهبنان همراه بود.

در این مراسم از خدمات حجت الاسلام جعفری قدردانی و حجت الاسلام ایزدی به عنوانم امام جمعه جدید کوهبنان معرفی شد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار