اجرای طرح تعویض رایگان مخازن گاز CNG  در تبریز

 مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: مخازن فاقد معاینه فنی یا فرسوده گاز CNG تاکسی‌های درون شهری به صورت رایگان تعویض می‌شود.

آقای قاصدی گفت: در راستای تسهیل در امر ثبت‌نام اطلاعات تاکسیرانان تجمیع و به اتحادیه حمل ونقل مسافر شهری کشور ارسال خواهد شد که به همین منظور متقاضیان می‌توانند از نشانی الکترونیک irtusan.ir قسمت درخواست مخزن CNG برای ثبت درخواست اولیه اقدام کنند.

وی ادامه داد: پس از ثبت نام متقاضیان تقاضا‌های دریافت شده توسط سازمان تاکسیرانی تبریز بررسی و افراد واجد شرایط تایید و تجمیع و به اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور ارسال خواهد شد.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تبریز تاکید کرد: شرط لازم برای استفاده از مزایای این طرح ثبت نام مالکین تاکسی‌های با مخازن گاز CNG فاقد معاینه فنی و فرسوده و تاریخ منقضی از نشانی الکترونیک irtusan.ir (قسمت درخواست مخزن CNG) و سپس ارسال مشخصات حائزین شرایط از سوی این سازمان به اتحادیه حمل ونقل مسافر درون شهری است.

وی تصریح کرد: اتحادیه حمل ونقل مسافر درون شهری نیز داده‌های دریافتی از سازمان تاکسیرانی را جهت پالایش و بازبینی و طی ادامه فرایند به مدیریت طرح CNG ارسال خواهد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.