سیروس سپهری:

«نون خ» جدید پُرقدرت‌تر است

بازیگر سریال «نون خ» که این روز‌ها در سریال «ناریا» هم ایفای نقش دارد، تاکید می‌کند: اولویت اولمان «نون خ» است و همگی به آن وفاداریم، چون با «نون خ» بود که دیده شدیم.

سیروس سپهری، بازیگر نقش ادریس در مجموعه «نون خ» درباره حضورش در فصل جدید سریال سعید آقاخانی اعلام می‌کند: فعلاً گروه تولید طبق اخباری که اعلام کردند همچنان در چابهار مشغول به کار هستند تا قصه چابهار به سرانجام برسد و دوستان به روستا برگردند و من هم ان‌شاءالله وارد داستان شوم. هنوز شخصیت ادریس وارد داستان نشده و من مقابل دوربین نرفته‌ام، ولی فکر می‌کنم از ۲۰ روز آینده کارم شروع شود.

شخصیت ادریس در «نون خ» جدید

او درباره پخش نوروزی و ماه رمضانی «نون خ ۵» هم می‌گوید: با شناختی که از آقای آقاخانی دارم ایشان آنقدر دستش سرعت و فکرش دقت دارد که ان شاءالله می‌توانند برای زمانی که اعلام شده حتما کار را به پخش برسانند.

بازیگر نقش ادریس درباره حضور این شخصیت در فصل پنجم و اینکه آیا همچنان پررنگ خواهد بود؟ اظهار می‌کند: با توجه به اینکه اساسا پردازش شخصیت بر عهده نویسنده است و بازیگر آن‌را خلق می‌کند و چگونه خلق کردن هم در هرکس متفاوت است، اما در مورد ادریس نمی‌توانم توضیحی بدهم، چون هنوز وارد نشدم و واقعاً جزئیات کار را نمی‌دانم؛ ضمن اینکه من از ابتدای داستان حضور ندارم و از بخش روستا وارد می‌شوم. حال اینکه ادریس در این فصل تا چه حد پررنگ باشد بستگی به قلم نویسنده دارد.

ادریس در سریال نون خ

او اظهار می‌کند: در سری قبل به دلیل اینکه محوریت داستان، فرزندآوری بود و ادریس هم فرزندانش زیاد بود، خیلی به این شخصیت پرداخته شد، اما «نون خ» جدید حول محور خانواده می‌چرخد و آقای آقاخانی پدر گروه هستند و واقعا هم زحمت می‌کشند. به نظرم «نون خ» تبدیل به یک خانواده شده است و همین یک دست بودن کار و خانوادگی بودنش باعث می‌شود قصه هم برای مردم باورپذیرتر باشد.

فصل پنجم موفق‌تر از قبل خواهد بود

سپهری در واکنش به اینکه فکر می‌کند «نون خ» جدید همچنان بتواند موفقیت فصل‌های قبلش را حفظ کند، تاکید کرد: به نظرم قطع به یقین این سری از «نون خ» بیشتر موفق خواهد بود، چون قصه خوبی طراحی شده است و ان‌شاءالله خروجی خوبی هم خواهد داشت؛ چون واقعاً دوستان از جان مایه می‌گذارند. در فصل گذشته با توجه به شرایطی که پیش آمد زمین و زمان دست به دست دادند که این کار بخوابد و متاسفانه فشار روی آقای آقاخانی از همه طرف وارد بود، اما به یاری خداوند و به همت و غیرت و تلاش دل مردم دوباره کار پا گرفت.

بازیگر «نون خ» در تکمیل صحبت‌هایش می‌گوید: ۱۰ - ۱۵ روز عید نوروز برای آن مردمی که واقعاً از لحاظ شرایط اقتصادی توان سفر رفتن ندارند و در خانه‌هایشان می‌مانند با یک قاب تلویزیون که اگر آن هم خالی باشد چه خواهند کرد؟! پس همگی به این نتیجه رسیدیم که تلاشمان را برای مردم به کار ببندیم. به هرحال هرکاری هم نقاط ضعفی دارد، کم و کاستی‌هایی دارد و شاید فصل چهارم نیز کم و کاستی‌هایی داشت، اما فصل جدید خیلی پرقدرت‌تر خواهد بود و گروه یک‌دست‌تر و یکدل‌تر مقابل دوربین رفته‌اند. همه گروه تلاششان را می‌کنند تا کاری خوب برای مردم ارائه بدهند.

حضور در سریال جواد افشار و ایفای نقشی جدی و منفی

این بازیگر که اکنون مقابل دوربین سریال «ناریا» ایفای نقش می‌کند در این زمینه هم توضیح می‌دهد: این روز‌ها مشغول بازی در سریال «ناریا» به کارگردانی آقای افشار هستم. این سریال قصه‌ای پیچیده دارد و در ۵۰ قسمت طراحی شده است. نمی‌توانم از نقشی که دارم تعریف کلی داشته باشم، ولی در این حد می‌توانم بگویم که با آقای کاظم بلوچی شریک تجاری هستیم و من شخصیت پیچیده‌ای دارم؛ درواقع هیچ‌کاره‌ی همه‌کاره که اواسط داستان آدم خطرناکی می‌شود. من از قسمت پنجم و ششم وارد قصه می‌شوم و تا قسمت ۳۴ حضور دارم. به نظرم «ناریا» یک مجموعه بسیار خوبی است که امیدوارم مردم هم دوست داشته باشند. تهیه‌کننده حرفه‌ای، کارگردان باتجربه و اجرا‌های خوب. به نظرم همه گروه درجه یک هستند و حدود ۷۰ بازیگر شناخته‌شده در «ناریا» حضور دارند.

سریال نون خ

اولویت اولمان «نون خ» است

سپهری سپس درباره کار‌های دیگرش برای تلویزیون نیز می‌گوید: از طرف تلویزیون این مدت پیشنهاد دیگری نداشتم، اما از طرف شبکه نمایش خانگی یکی دو پیشنهاد داشتم که مشغول گفت‌وگو هستیم تا به نتیجه برسیم و اگر تداخلی با «نون خ» نداشته باشد حضور خواهم داشت؛ چون «نون خ» اولویت اولمان است و نه فقط من بلکه همه اعضای گروه همیشه نگران این هستیم که نکند قراردادی ببندیم و از این طرف نتوانیم کارمان را انجام بدهیم؛ بنابراین اولویت همه ما «نون خ» است و به آن تعلق خاطر داریم.

بازیگر «نون خ» در پایان تاکید می‌کند: ما با «نون خ» بود که شناخته و دیده شدیم. درست است که قبل از آن هم در ده‌ها فیلم سینمایی و سریال بازی کرده بودم، اما «نون خ» باعث دیده شدن شد و به قولی ما فرزندان این خانواده هستیم و وفادار به آن. ان‌شاءالله دل همه مردم ایران خوش و شرایط اقتصادی‌شان به امید خداوند بهتر شود.

منبع: ایسنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۱ ۱۴ آذر ۱۴۰۲
سریال جالبی است ممنون از تهیه کننده وکارگردانش
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲
سریال ضعیفی بود ولی تنها سریال ایرانی بود که من نگاه کردم وحالمو کمی بهتر کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۸ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
عادی عالی عالی
Iran (Islamic Republic of)
سام
۱۴:۳۶ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
وقتی شنیدم بخشی از سری جدید در چابهار فیلمبرداری میشود کمی دلخور شدم! ما عادت کرده بودیم فرهنگ زندگی در مناطق کردنشین را با روستاها و‌کوهستانهای آن مناطق حس کنیم! تاگهان چابهار؟! البته مناطق جنوب شرقی و. بلوچهای عزیز این حق را دارند که سریالی خاص خودشان داشته باشند و این وظیفه مراکز استانی آنهاست. اما زمستان کرمانشاه و کردستان یچبسیار زیبا هست و ایکاش آن فضای زیبای زمستانی در اورامانات را به تصویر میکشیدند، نه اینکه اینهمه عوامل را برای راحتی خود به چابهار ببرند و بهار که سد به غرب کشور برگردند. کار خوبی نبود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۶ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
چرا باید هر سریالی که ساخته میشود سفرهای داخلی و خارجی نیز بخشی جدا نشدنی از آن باشد. چابهار دفعه بعد کیش و شمال و ترکیه یادتان نرود!
بیشترین زیبایی این سریال بخاطر فضای زیبای کوهستانی غرب کشور بود، احتمالا بخاطر سرمای آن مناطق بهتر دیدند زمستان را در جنوب باشند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲
سلام،این سریال هیچ ارزشی نداره برای دیدن ،همه اش متلک و توهین و بازی الکی و مسخره بازی و ... اصلا صفا و صمیمیت واقعی و خانوادگی دیده نمیشه بیشتر به تئاتر هم شبیه داره مخصوصا خنده آن مردک گنده خیلی این سریال رو خرابه کرده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۴۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲
تو نون خ ۳ و ۴ که کل مملکت را به سخره گرفته بودید.
هیچ داستانی هم نداشتید. یه چند نفر با هم گپ می زدید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۹ ۱۱ آذر ۱۴۰۲
قشنگهه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۸ ۱۲ آذر ۱۴۰۲
قشنگ بود. ولی با خارج شدن از محیط بکر قبلی قطعا افت خواهد کرد. مانند نود درصد سریالها .
آخرین اخبار