فرآیند مصاحبه دکتر معلمان در دو ماه آینده پایان می‌یابد

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: تاکنون صلاحیت عمومی تعداد زیادی از دکتر معلمان انجام شده است.

سعید غیاثی ندوشن، سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان وضعیت و روند ارزیابی دکتر معلمان و اعلام نتایج آن در ماه های آتی، گفت: پیش بینی می شود در دو ماه آینده تمامی دکتر معلمان واجد شرایط به مصاحبه عمومی دعوت شوند و فرآیند مصاحبه های تخصصی و عمومی به اتمام رسیده باشد.

وی در ادامه با تاکید بر الزام دانشگاه بر اجرای دقیق دستورالعمل ابلاغی، خاطر نشان کرد: در ادامه انجام فرآیندهای جذب دکتر معلمان نتایج مصاحبه برای انجام فرآیندهای تکمیلی و تایید به هیات اجرایی جذب و هیات ممیزه ارسال می‌شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان، همچنین با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در فراخوان جذب دکتر معلمان، تصریح کرد: در فرایند جذب دکتر معلمان تعداد ۸۳۲۱ نفر شرکت داشتند که از این تعداد ۱۷۵۶ نفر واجد شرایط دستور العمل ابلاغیه دکتر معلمان بوده و به مصاحبه تخصصی دعوت شدند.

غیاثی در ادامه به پذیرش و راهیابی به مرحله ارزیابی صلاحیت عمومی اشاره و خاطر نشان کرد: تاکنون صلاحیت عمومی تعداد زیادی انجام شده و پیش‌بینی می‌شود طی دو ماه آینده باقی افراد به مصاحبه دعوت شوند و نتایج جهت تعیین و تکلیف نهایی به هیات اجرایی جذب دانشگاه و هیات ممیزه ارسال خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار