هاشمی:

آب آشامیدنی شهرک صنعتی بزرگ شیراز تامین می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در میز خدمت این شرکت، گفت: با بهره برداری از طرح انتقال آب به شهرک صنعتی بزرگ شیراز به ظرفیت ۵۰ لیتر برثانیه، مشکل آب آشامیدنی این شهرک، رفع می‌شود.

میز خدمت شهرک صنعتی بزرگ شیراز برگزار و مسائل و مشکلات ۱۴واحد تولیدی و صنعتی بررسی و رسیدگی شد.

در این میز خدمت که در ساختمان مرکز خدمات کسب و کار شهرک فناوری صنایع شیمیایی شیراز برگزار شد صنعتگران و فعالان تولیدی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز مشکلات خود را در بخش‌های دریافت تسهیلات بانکی سرمایه در گردش و ایجادی، مشکلات عوارض گمرکی و ترخیص کالا، معوقات بانکی و جانشین شدن بانک وتملک واحد، تولیدی، معافیت‌های مالیاتی، تامین زیرساخت ها، اجرای طرح‌های توسعه در پاحدها، مسائل مربوط به ساخت و ساز و پایان کار، مطالبات مالی از نهاد‌ها وشرکت‌های دولتی مطرح کردند.

در این میز خدمت با تماس و هماهنگی با مدیران ومسولان در سطوح ملی و استانی، مشکلات صنعتگران را بصورت موردی پیگیری شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به اینکه میز خدمت در شهرک صنعتی بزرگ شیراز از ابتدای سال گذشته راه اندازی شده است، گفت: در این مدت حدود ۳۸ برنامه مختلف میز خدمت باحضور استاندار فارس، مدیران دستگاه‌های اجرایی و رییس کل، دادستان و معاونان دادگستری، نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی و معاونان و مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی فارس برگزار و مشکلات صنعتگران رسیدگی شده است.

سید مصطفی هاشمی با اظهار اینکه برگزاری میز خدمت در راستای برنامه‌های دولت مردمی و برای ارتباط چهره به چهره مسئولان و مردم و تسریع در پاسخگویی به مطالبات انجام می‌شود گفت: کار و خدمت جهادی برای گره گشایی از مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردمی در دولت سیزدهم یک اولویت است که ما در شرکت شهرک‌های صنعتی فارس بصورت مستمر و مداوم خود را مکلف به انجام آن می‌دانیم.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه گفت: تامین آب آشامیدنی بعنوان یکی از مهمترین نیاز‌های این شهرک صنعتی در اولویت قرارگرفت و با همکاری شرکت آبفا طرح انتقال آب درحال اجرا است و با بهره‌برداری از آن مشکل تامین آب آشامیدنی واحد‌های صنعتی تا چند سال آینده رفع می‌شود.

او گفت: با بهره برداری از این طرح در آینده نزدیک، حدود ۵۰ لیتر بر ثانیه آب شرب به ظرفیت آب آشامیدنی موجود شهرک صنعتی بزرگ شیراز افزوده می‌شود.

هاشمی با بیان اینکه خط انتقال آب آشامیدنی ازشبکه داخلی توزیع آب شهرک صنعتی تا ورودی شهرک صنعتی توسط این شرکت اجرا و آماده وصل به خط انتقال آبفا است، گفت: آبفای شیراز هم طرح خط انتقال آب تا ورودی شهرک صنعتی به طول ۵ کیلومتر را در دست اجرا دارد که امیدواریم این طرح هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، اعتبارات هزینه شده برای این طرح شامل خرید انشعاب و اجرای خط انتقال را ۵۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

همچنین در این میز خدمت با هدف احصای مشکلات تولید، بخش‌های مختلف برخی مجموعه صنعتی بازدید میدانی و گفتگو با مدیران مسائل و مشکلات آن بررسی و پیگیری شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.