نجات مرد میانسال از مرگ توسط پلیس درمراغه

فرمانده شهرستان مراغه گفت: احساس وظیفه شناسی، نوع‌دوستی و حضور به موقع اکیپ گشت کلانتری ۱۱ مراغه، مرد میانسالی را که در منزل خود سکته کرده بود، از مرگ حتمی نجات داد.

سرهنگ فارسی  گفت: حوالی ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته، فردی با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و با صدای لرزان ضمن اعلام اسم و آدرس خود بصورت ناقص، عنوان داشت که حال عمومی خوبی نداشته و به شدت مریض است که بعد از آن تلفن قطع می‌شود که بلافاصله با احساس نوع‌دوستی و وظیفه شناسی اکیپ گشت کلانتری ۱۱ آدرس کامل شخص از نام و شماره خودرو شخصی وی استعلام و بلافاصله در محل آدرس مذکور حاضر شدند.

وی افزود: عوامل گشت کلانتری ۱۱ پس از شناسایی و با ورود به منزل مشاهده می‌نمایند که تماس گیرنده در حالی که گوشی تلفن در دستش بوده به زمین افتاده و سکته کرده است که بلافاصله با اورژانس ۱۱۵ تماس و پس از حضور عوامل اورژانس در محل، با توجه به وضعیت جسمی فرد، بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه وضعیت فعلی این فرد رضایت بخش اعلام شده است و بنابه اظهار پزشک معالج رساندن به موقع مریض باعث نجات این شهروند از مرگ حتمی شده است، بیان کرد: پلیس به عنوان یک سازمان انقلابی، از هیچ کاری برای آرامش و امنیت مردم دریغ نمی‌کند و هر کجا که لازم باشد با روحیه جهادی وارد عمل شده و به مردم خدمت رسانی می‌کند.

فرمانده شهرستان مراغه در پایان با قدردانی از اقدام انسان دوستانه و به موقع عوامل گشت کلانتری ۱۱ این فرماندهی، گفت: پلیس همواره حافظ جان و مال مردم بوده و ثابت کرده است برای آسایش آن‌ها شبانه روز تلاش می‌کند.

برچسب ها: حادثه ، بیماری قلبی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۴۸ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
درود و تبریک دست این خودمان رو باید بوسید کسی که جوابگوی تلفن 110 بوده احساس مسولیت کرده و عوامل بعدی هم اطاعت از فرامین گزارش کردن. باید به عوامل درگیر ماموریت و ریاست محترم 110 مراغه تقدیر کرد که چنین دستورات مهمی رو صادر میکنن.