فعالیت تبلیغاتی ۴۸ نامزد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های زرند و کوهبنان

فرماندار زرند گفت: فعالیت تبلیغاتی ۴۸ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان‌های زرند و کوهبنان آغاز شده است. 

 سید رضا حسینی نژاد گفت: فعالیت انتخاباتی ۴۸ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های زرند و کوهبنان آغاز شده است. 

وی حضور ۳ نامزد خانم در این میان را نشانه حضور زنان به عنوان بخش قابل توجه جامعه در معرض رای شهروندان عنوان کرد.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‌های زرند و کوهبنان با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی نامزد‌های دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از نخستین ساعات بامداد پنجشنبه ۳ اسفند، افزود: این تبلیغات تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای ادامه دارد.

وی رعایت اصل بی‌طرفی از سوی برگزارکنندگان انتخابات در شهرستان‌های زرند و کوهبنان را بهترین مولفه به منظور مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات عنوان کرد و افزود: عمل به مُر قانون در حوزه‌های انتخاباتی موجب می‌شود تا انتخابات به بهترین وجه ممکن و در صحت و سلامت برگزار شود‌‌.

حسینی نژاد رای مردم در انتخابات را حق‌الناس و امانتی در دستان برگزارکنندگان دانست و گفت: همه وظیفه دارند تا برای پاسداری و حفاظت از این امانت، تمام توان خود را به کار گیرند. 

وی ۴ راهبرد مورد تاکید مقام معظم رهبری( مدظله العالی) شامل: امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت  قوی را سرلوحه تمام مراحل انتخابات در شهرستان زرند عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد: این موارد همواره مد نظر اعضای ستاد اجرایی انتخابات قرار گیرد؛ زیرا توجه به این اصول زمینه مشارکت حداکثری را فراهم می‌آورد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.