بیش از ۱۰۰ نقطه شهر خوی برای تبلیغات انتخاباتی تعیین شده است 

شهردار خوی گفت: افزون بر ۱۰۰ نقطه و جایگاه به منظور تبلیغات نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در سطح شهر خوی تعیین شده و در اختیار کاندیداها قرار گرفته است. 

حسن نصراله پورشهردار خوی در گفتگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه دستورالعمل تبلیغات نامزد‌ها از سوی ستاد انتخابات شهرستان خوی ابلاغ شده است گفت: انتظار می‌رود نامزد‌ها و طرفدارانشان براساس مفاد دستورالعمل ابلاغی عمل کرده تا در آستانه سال نو ضمن حفظ سیما و منظر شهری زمینه ساز تحقق مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات پیش رو باشد. 

وی ادامه داد: کمیته امحای ستاد انتخابات شهرستان خوی با همکاری شهرداری تشکیل شده که همزمان با آغاز رسمی تبلیغات، فعالیت خود را شروع کرده تا هر گونه آثار تبلیغی نصب شده روی دیوار‌ها و امکانات شهری را پاکسازی کند. 

نصراله پور با بیان اینکه شهرداری خوی توان خود را برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات به کار گرفته است گفت: در راستای اقدامات فرهنگی تبلیغی نیز واحد مدیریت ارتباطات، فرهنگی و سازمان سیما منظر و فضای سبز این شهرداری پرچم، المان، ریسه و بنرهای مناسب با طرح‌های مختلف در سطح شهر نصب کرده است. 

وی با تاکید بر ورود ویژه، خلاقانه و تلفیقی به فضاسازی شهری در انتخابات عنوان کرد: مسیرهای مرکزی شهر، پیشانی پل‌ها و بیلبوردهای شهری با نصب بنر و تابلوهایی با مضامین ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فضاسازی شده است. 

شهردار خوی اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در امر مهم انتخابات، فضاسازی شهر و سازمان های تابعه صورت گرفته است و ملت بزرگ ایران نیز با حضور پرشور خود در انتخابات، مجلسی قدرتمند و در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل می‌دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.