تست بینایی؛

آیا می‌توانید حرف A را در تصویر پیدا کنید؟

وقتی چشم هایمان را تنگ می‌کنیم تا چیزی را بفهمیم در عین حال ذهن مان را هم به کار می‌گیریم. این کار برای ذهن ما که پیوسته به تمرین نیاز دارد مفید است.

سعی کنید در عرض ۱۰ ثانیه A را در این تصویر پیدا کنید؟ به باور سازندگان، تست بینایی با شناسایی حرف A را تنها یک ذهن ازاد و چشم تیزبین می‌تواند، این حرف انگلیسی را در زمان مشخص شده پیدا کند. هر پازل تصویری و بازی فکری می‌تواند برای افراد سرگرم کننده و جالب باشد. برای بسیاری از این پازل‌ها نیازمند قدرت تمرکز، دقت و بینایی عالی هستید. پس با مجله خبری چشمک و تست بینایی با شناسایی حرف A همراه شوید.

این موارد همگی جزو توانائی‌های شناختی افراد است و با تمرین می‌تواند توسعه و بهبود پیدا کند. در واقع بازی‌های فکری، می‌تواند فعالیت‌های مغز شما را افزایش دهد.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول‌های مغز را تقویت می‌کند، سرعت ذهن را بهبود می‌بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل‌ها تولید دوپامین را افزایش می‌دهند، ماده‌ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می‌کند. وقتی معما را حل می‌کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می‌شود.

بینایی با شناسایی حرف A

تست

بسیاری از پازل ها، تست‌ها و بازی‌های فکری شما را وادار می‌کنند تا خارج از چارچوب فکر کنید. به این ترتیب شما می‌توانید از پتانسیل‌های ذهن خود استفاده کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری که در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار بوده و ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است، تست بینایی با شناسایی حرف A است.

در تست بینایی با شناسایی حرف A، شما یک تصویر معمایی را در تصویر می‌بینید. هدف یافتن حرف A در این تصویر در عرض ۱۰ ثانیه است.

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آن‌ها همچنین به عنوان چالش ها، تست‌های تصویری، پازل‌های تصویری یا منطقی شناخته می‌شوند.

اگر آماده هستید به تصویر نگاهی بیندازیم. شما با کمک این پازل می‌توانید تمام مهارت‌های شناختی خود را مورد آزمایش قرار دهید.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی با شناسایی حرف A

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این موضوع هستید، ما یک راهنمایی برای شما داریم. ۱۰ ثانیه دیگر به شما وقت می‌دهیم که تست بینایی با شناسایی حرف A را حل کنید. قسمت راست تصویر، پایین تصویر را نگاه کنید.‌

پاسخ تست

می‌توانید A را پیدا کنید که در گوشه سمت راست وسط ردیف ۱۰ تصویر علامتگذاری شده است. بسیاری از مردم عاشق حل بازی‌های فکری، پازل‌های تحلیلی و بازی هستند. بازی‌های فکری مانند نسخه پیچیده تری از پازل‌ها و معما‌ها هستند. شما باید این معما‌ها را متفاوت تحلیل کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. شما باید از ذهن خلاق خود استفاده کنید. اما تست بینایی حرف A و موارد مشابه نیازمند تمرکز و قدرت دید عالی هستند.

منبع: چشمک

برچسب ها: تست هوش ، معما ، بینایی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.