امام جمعه کوهبنان:

دشمن در جنگ ترکیبی دنبال القای یاس و نا امیدی در جامعه است

امام جمعه موقت کوهبنان گفت: در حال حاضر کشور ما درگیر جنگ ترکیبی برای القای یاس ونومیدی است.

نماز جمعه شهر کوهبنان به امامت حجت الاسلام سید عباس کاظمی امام جمعه موقت در مسجد جامع واقع در محله انصار کوهبنان برگزار شد.

حجت الاسلام سید عباس کاظمی امام جمعه موقت کوهبنان پس از دعوت همگان به تقوای الهی گفت: چون نگاه مقام معظم رهبری نگاه راهبردی است در شعار سال دو بعد جهش اقتصادی و مشارکت مردمی مطرح شده است.

وی افزود: در سال جاری زمینه برای حضور تولید کنندگان خرد و کوچک در بازار میسر شده تا کوچکتر‌ها بتوانند در اقتصاد کشور اثر گذار باشند و با تولید روز به روز رشد کنند.

امام جمعه موقت کوهبنان بیان کرد: در حال حاضر کشور ما درگیر جنگ ترکیبی است گردانندگان این صحنه تمام اهرم‌های خود را برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بسیج کرده‌اند تا یاس و ناامیدی در جامعه القا کنند، اما راه به جایی نخواهند برد.

وی تاکید کرد: همگان مواظبت کنند در این جنگ ترکیبی با ترویج شایعات و حرف‌های ناصواب آب در آسیاب دشمنان نریزند بلکه سرافرازانه پیشرفت‌های کشور را بیان دارند و در راستای تقویت دولت گام بردارند. 

خطیب جمعه کوهبنان تصریح کرد: مقام معظم رهبری بار‌ها تاکید کردند در آستانه پیروزی بزرگی هستیم و به قله نزدیک شده ایم در این راستا یاس و ناامیدی ما را به عقب می‌برد باید مواظب تبلیغات و شایعات دشمنان در فضای مجازی و حقیقی باشیم.

وی یادآور شد: در دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی معظم له بر ارائه راهکار نو برای داشتن فردایی بهتر و پیشرفت بدون عقب گرد تاکید کردند.

حجت الاسلام کاظمی با اشاره به ۲۹ فرودین روز ارتش جمهوری اسلامی و روز نیروی زمینی اظهار کرد: ارتش کلمه طیبه برخواسته از ایمان و عمل صالح است در حالی که امنیت همانند هوا و آب ضروری است لذا دشمن تمام تلاش خود را در راستای ناامن کردن جامعه به کار گرفته است.

وی گفت: طی روز‌های گذشته شاهد شهادت نیرو‌های مظلوم انتظامی در جنوب شرق کشور بودیم که خالصانه جان خود را در راستای امنیت جامعه تقدیم کردند جا دارد از نیروی‌های اطلاعاتی، امنیتی، ارتش، سپاه، انتظامی و بسیج که در راستای برقراری امنیت خالصانه گام بر می‌دارند تقدیر و تشکر کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار