گلریزان در ارزوئیه با جمع آوری ۴۷۰ میلیون کمک مردمی

رئیس حوزه قضائی شهرستان ارزوییه از برگزاری جشن گلریزان وجمع آوری کمک های مردمی خبر داد.

رئیس حوزه قضائی شهرستان ارزوییه گفت: جشن گلریزان کاشتن بذر امید و مهربانی است و گلریزان؛ یعنی با کریمان کار‌ها دشوار نیست و مشکلات لاینحل حل شدنی است.

مسعود ناظریان در جشن بزرگ گلریزان ویژه آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد شهرستان ارزوئیه، ضمن تقدیر و تشکر گفت: جشن گلریزان بمناسبت آزادی زندانیانی می باشد که بدلیل جرائم غیر عمدی در زندان به سر می‌برند و چشم انتظار کمک‌های مومنانه خیرین در پایان ماه مبارک رمضان هرسال هستند. 

وی افزود: باید این نگاه حسنه و خداپسندانه را در جامعه ترویج دهیم که خوشبختانه در فرهنگ ما ایرانیان نیز نهادینه شده است و لازم است از تمام ظرفیت موجود استفاده کنیم تا این فرهنگ برای تمامی افراد الگو و مانع از وقوع جرائم و آسیب‌ها شود.

 ناظریان تصریح کرد: خداوند را شاکریم که به ما توفیق داد تا دست افرادی را بگیریم که نیازمندان واقعی جامعه هستند، با این کار حسنه قطعاً دل‌هایی شاد می‌شوند و به طور حتم از سوی خداوند جبران خواهد شد و جای کار خیر پر می‌شود و خداوند مضاعف آن را جبران می‌کند.

وی اظهار کرد: مردم ما همیشه در کنار هم بوده‌اند و در صورت مشاهده گرفتاری برای یک همنوع تمام تلاششان را برای رفع گرفتاری انجام داده‌اند که نمونه بارز آن جشن گلریزان است.

رئیس حوزه قضائی شهرستان ارزوئیه گفت: خوشبختانه با همت خیرین وبا حضور قابل تحسین آنها در مراسم جشن گلریزان مبلغ چهارصد و هفتاد میلیون تومان جمع آوری شد. 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار