کتائب سید الشهدا عراق: به حمله بابل حتما پاسخ داده می‌شود

دبیرکل جنبش مقاومت کتائب سیدالشهدا عراق در واکنش به انفجار در یک پایگاه نظامی در شمال استان بابل تهدید کرد که حتما به این حمله پاسخ داده می‌شود.

ابوآلاء الولائی دبیرکل جنبش مقاومت کتائب سیدالشهدا عراق بامداد شنبه به انفجار در یک پایگاه نظامی در شمال استان بابل عراق واکنش نشان داد و تهدید کرد که حتما به این حمله پاسخ داده می‌شود.

به گزارش المیادین، ابوآلاء الولائی گفت: به کسانی که در حمله به نیرو‌های حشد الشعبی دست داشتند، حتما پاسخ داده می‌شود.

پیش‌تر سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) در بیانیه‌ای وقوع انفجار در پایگاه نظامی کالسو واقع در شمال استان بابل را تائید کرده بود.

در بیانیه بسیج مردمی عراق آمده است: انفجاری در مقر نیرو‌های حشد الشعبی در پایگاه نظامی کالسو در منطقه المشروع در شمال استان بابل رخ داد.

در ادامه این بیانیه آمده است: بلافاصله تیم تحقیقاتی در محل حاضر شد و این انفجار خسارات مادی برجای گذاشته و شماری نیز زخمی شدند که پس از تکمیل تحقیقات اولیه جزئیات این انفجار متعاقبا اعلام خواهد شد.

در همین رابطه مدیر دفتر المیادین در بغداد گزارش داده که این حملات تجاوزکارانه ورودی اصلی پایگاه کالسو، یک گاراژ خودرو و دو دفتر نیرو‌های حشد الشعبی را هدف قرار داده و شدت حملات قوی بوده است.

وی همچنین گفته که این مقر حشد الشعبی با سه حمله مورد هدف قرار گرفته است و حداقل ۳ نفر مجروح شده‌اند.

بر اساس این گزارش، فعالیت هوایی هواپیما‌های آمریکایی در آسمان عراق طبق معمول فعال است و یک هواپیمای سوخت رسان در حریم هوایی عراق مشاهده شده است.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۲ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
کار آمریکای جنایتکاره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۴ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
نباید هیچ جنایت این رژیم سفاک را بی پاسخ گذاشت .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۵ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
هیچ غلطی نمیکنید
آخرین اخبار