برگزاری اولین همایش حضوری سال ۱۴۰۳ ائمه جمعه استان آذربایجان شرقی

اولین همایش حضوری سال ۱۴۰۳ ائمه جمعه استان آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان  با تاکید بر اهمیت جایگاه نماز جمعه گفت:حضور جوانان و نوجوانان در نماز جمعه تقویت شود.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه با اشاره به اینکه حمله یک کشور به اماکن کنسولی یک کشور در سرزمین خود یا سرزمین کشوری دیگر نقض کنوانسیون ۱۹۶۳ و نقض مصونیت اماکن کنسولی است افزود:ابعاد حقوقی و بین‌المللی حمله رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت بررسی و منتشر شود تا همه بدانند تجاوز به کنسولگری یک کشور تجاوز به هویت و تاریخ آن کشور است و طبق قواعد متجاوز باید تنبیه شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تنبیه اسرائیل، اضافه کرد: تبیین این موضوع باید در دستور کار ائمه جمعه و آحاد مردم قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دفاع مشروع جمهوری اسلامی ایران و مجازات رژیم صهیونیستی به نوعی ضربه تنبیهی و بازدارنده نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی با محوریت نیروی هوا فضای سپاه، مولفه‌های اقتدار انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت را در سپهر دیپلماسی و نظام بین‌المللی به رخ کشید تصریح کرد:این حمله یک تصمیم استراتژیک عقلانی و یک ضرورت اجتناب ناپذیر بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریزبا گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه در ۲ اردیبهشت افزود:سپاه در طول حیات خود دژ مستحکم و پناه مردم اعم از مسلمان غیرمسلمان، شیعه و سنی، زن و مرد، روستایی و شهری و تمام مردم ایران و ملت‌های مستضعف منطقه است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم  با بیان اینکه شعار سال امسال است گفت:باید برای تحقق این شعار و جلب مشارکت مردم تلاش کرد و البته می‌بایست موانع تولید رفع و از صاحبان صنعت و تولید حمایت شود.

برچسب ها: همایش ، نمازجمعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار