رهبر انقلاب:

نوآوری در تسلیحات و شناخت روش‌های دشمن همواره باید در دستورکار نیرو‌های مسلح باشد

رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان عالی نیروهای مسلح گفتند: نوآوری در تسلیحات و شیوه‌ها و همچنین شناخت روش‌های دشمن همواره در دستورکار باشد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز یکشنبه در دیدار جمعی از فرماندهان عالی نیرو‌های مسلح ضمن قدردانی صمیمانه از تلاش‌ها و موفقیت‌ها در قضایای اخیر، تاکید کردند: به‌لطف خداوند نیرو‌های مسلح چهره خوبی از توانایی‌ها و اقتدار خود و همچنین یک چهره ستودنی از ملت ایران به نمایش گذاشتند و ظهور قدرت اراده ملت ایران در عرصه بین‌المللی را به اثبات رساندند.

فرمانده کل قوا ضمن تبریک روز ارتش و همچنین سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه دستاورد‌های اخیر نیرو‌های مسلح موجب ایجاد احساس شکوه و عظمت درباره ایران اسلامی در چشم جهانیان و ناظران جهانی شده است، افزودند: موضوع تعداد موشک‌های شلیک شده و یا موشک‌های به هدف اصابت کرده که طرف مقابل بر روی آنها متمرکز شده، موضوع دست دوم و فرعی است، موضوع اصلی ظهور قدرت اراده ملت ایران و نیرو‌های مسلح در عرصه بین‌المللی و اثبات آن است، که ناراحتی طرف مقابل نیز از همین موضوع است.

رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی از لحاظ شدن تدبیر در اقدامات نیرو‌های مسلح گفتند: حوادث گوناگون با هزینه و دستاورد همراه هستند و مهم آن است که با تدبیر، از هزینه‌ها کاسته و بر دستاورد‌ها افزوده شود و این کاری است که نیرو‌های مسلح در حوادث اخیر به خوبی انجام دادند.

دیدار رهبر انقلاب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، نیرو‌های مسلح را به استمرار تلاش و حرکت برای مواجهه با دشمنی‌ها و دشمن‌ها با تکیه بر نوآوری و ابتکار توصیه و بیان کردند: یک لحظه هم نباید متوقف شد، زیرا توقف به معنای عقب‌گرد است، بنابراین باید نوآوری در تسلیحات و شیوه‌ها و همچنین شناخت روش‌های دشمن همواره در دستورکار باشد.

ایشان با تاکید براینکه حیثیت ملت ایران باید در چشم دنیا برجسته باشد، افزودند: ضمن شناسایی استعداد‌ها و نیرو‌های توانمند و خلاق، به خداوند متعال حُسن ظن داشته باشید و به او توکل کنید و بدانید که وعده خداوند در دفاع از مومنین حتمی و تخلف ناپذیر است.

مقام معظم رهبری

رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار همچنین تشکر ویژه‌ای از خانواده‌های فرماندهان و رده‌های مختلف ارتش، سپاه و نیروی انتظامی داشتند و اظهار کردند: بار اصلی زحمات بردوش همسران و فرزندان نیرو‌های مسلح است که سختی‌ها را تحمل می‌کنند.

در این دیدار سردار سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به تحولات بزرگ سال ۱۴۰۲ و همچنین هفته‌های آغازین سال ۱۴۰۳ از جمله عملیات «طوفان‌الاقصی» و عملیات «وعده صادق» در تنبیه رژیم صهیونیستی گزارش کوتاهی از آخرین آمادگی‌ها و توانایی‌های نیرو‌های مسلح ارائه کرد.

نماز رهبر انقلاب

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۴ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
تمام این نمایشها فقط باعث شد مردم تحت فشار مالی بیشتر قرار بگیرن هشدار میدم چون این فنر تحمل ملت خیلی جمع شده خدا نکنه رها بشه بعد جوری میشه که واقعا از جنگ جهانی دوم بدتر خواهد بود پس الان بهترین را ایستادن تمام قد تمام سرمایه های کل کشور پشت سر ملت و رفاه مالی مردم هستش من اگر جای مقامات بودم تمام پول و سرمایه خزانه رو خالی میکردم و میریختم پای مردم تا از این فشار خلاص بشن و بیان پشت حکومت قرار بگیرن
Iran (Islamic Republic of)
زاگرسیان
۱۸:۳۳ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
به امید خدا و تلاش نخبگان و نیروهای نظامی جزو چند کشور اول و برتر و سرور جهان در نظامی میشوییم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۸ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
چرا فکر داخل نیستید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۸ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
مردم‌را‌فراموش‌کردید،مردم،جامعه‌ای‌که‌در‌سختی وگرانی‌،غوطه ور‌باشد،دیگر‌هیچ‌چیزی‌برایش‌مهم‌نیست،
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۲۳ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
باید گلوله های ضد هوایی که داخلش پر میخه ساخته بشه و بعنوان گلوله های ضد هوایی مخصوص هواگردا ازش استفاده بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۰۳ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
ماشا الله به رهبر عزیزتر. ازجانم دشمنانت نابود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۲ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
????????
Romania
ناشناس
۱۶:۴۲ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
زنده باد رهبری، زنده باد ایران اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۳ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
جانم فدای ایران
خدا را شکر رهبر با هوش و توانا داریم این یک نعمت است
آخرین اخبار