حزب الله: آماده نبرد تمام عیار با اسرائیل هستیم/ ایران مقتدر حمایت گسترده‌ای از مقاومت دارد

رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان ضمن انتقاد از سکوت جامعه جهانی در قبال کشتار غزه از آمادگی مقاومت لبنان برای درهم کوبیدن دشمن صهیونیستی خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه النشره، سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: سلاحی که ما در اختیار داریم برای نمایش دادن نیست بلکه برای جبهه و جنگ و دفاع از سرزمین و ملت ما و یاری مظلومان در فلسطین وغزه است.

وی به ستمی اشاره کرد که بر فلسطین و فلسطنیان در حال حاضر روا داشته می‌شود و گفت: فلسطینیان و ساکنان غزه طی هفت ماه گذشته در معرض ظلمی قرار دارند که در صد سال اخیر بی سابقه است. ما از ابتدا جنگ غزه یاور مظلوم و دشمن ظالم بوده‌ایم. ما شهدایی در این راه داده‌ایم. این موضوعی دینی، انسانی و اخلاقی با ابعاد مختلف است و هرآنکه در برابر این دشمن بایستد و شهید شود در راه خدا به شهادت رسیده است.

رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان بیان کرد: در حال حاضر ظالمان در دنیا حاکم هستند و بر همه اوضاع مسلط هستند و زشتی و پلیدی را ترویج می‌دهند.

وی ضمن تاکید بر تداوم رویارویی با اشغالگران، سکوت جامعه جهانی در قبال کشتار زنان و کودکان در غزه را به شدت محکوم کرد.

صفی الدین گفت: روزانه صد‌ها نفر که بیشتر آنها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، شهید می‌شوند و وجدان جهانی در خواب و سکوت به سر می‌برد. شعار‌های حقوق بشری که گوش فلک را پر کرده‌اند، کجاست؟ تفاوتی میان صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها نیست و هر دو بر کشتار و کوچاندن ساکنان غزه توافق دارند.

رئیس شورای اجرایی حزب الله به واکنش تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی اشاره کرد و ایران را کشوری مقتدر دانست که حمایت گسترده‌ای از مقاومت و فلسطین دارد.

وی در پایان گفت: ما از رویکرد مقاومتی در فلسطین، در لبنان و در منطقه دست برنمی‌داریم و این رویکرد و ضربات دردناک تا زمان زوال رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داشت. هر آنکه به دنبال شکست مقاومت لبنان است، در توهم به سر می‌برد. ما از تمام توان تسلیحاتی خود استفاده نکرده‌ایم و آماده مقابله با هر تجاوزی هستیم.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۱۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
از اسرائیل بترسید
Iran (Islamic Republic of)
حمید
۱۸:۳۹ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تا زمانی که با حملات اسرائیل خبیث و خونخوار مقابله به مثل نشود خوی حیوانی و درندگی رژیم نامشروع اسرائیل ادامه خواهد داشت . حزب الله باید مناطق مسکونی اسرائیل خونخوار را با موشک های بالستیک و پهباد مورد هدف قرار دهد . زن و کودک در مقابل زن و کودک . در اینصورت این رژیم تنبیه می شود .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۹ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
سوره مبارکه محمد ص آیه ۷.اگر دین خداوند را یاری کنید خداوند کریم نبز شما را یاری خواهد کرد و قدم هایتان را استوار میدارد.به یاری حق ُ مقاومت و فلسطین پیروز است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
عمل کنید نترسید پیروز میشوید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
بزنین اسراییل را با خاک یکسان کنید
Iran (Islamic Republic of)
کارگرساده
۱۳:۲۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
بله وقتی حقوق منه کارگر رو ۱۰ میلیون تصویب میکنن بایدم ازشما حمایت بشه بله وقتی دلار ۶۵ تومن و گوشت کیلویی ۱ میلیون چرا حمایت نشه ازتون
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۱۸:۴۷ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
مشکل اقتصادی کشور ناشی از بی تدبیری مسئولین و کارنابلدی آنهاست. مشکل ناشی از تصدی امور اقتصاد به دست افراد غیر متخصص است. البته تحریم‌های دولت حرامزاده آمریکا هم تاثیر قابل توجهی داشته.
بودجه نظامی ایران یکی از کمترین بودجه های نظامی در بین کشورهای منطقه است. کمک به محور مقاومت جزو بودجه نظامی کشور و برای امنیت کشور است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
با پول این مردم بله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۴ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
بدون تردید به زودی و بدون تاخیر مقاومت میخ آخر رو به تابوت متعفن صهیونیست جهانی خواهد کوبید و این حماسه پدیده ای بزرگ و شگفت انگیز در جهان به سوی آن حکومت جهانی خواهد بود

هر کس عقب بمونه از این قافله حسرتی بزرگ خواهد خورد

# ایران _ مقتدر
# مقاومت _ اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۴ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
برید مذاکره کنید وگر نه مردم غزه تمام شدند به دنبال صلح باشید از صلح آرامش میاد واز جنگ کشتار وخونریزی خدا کنه هر چه زودتر صلح بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۵ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تو ترسیدی
از کی از اسرائیل یا متحدانش
که با اون همه تبلیغ خودشون رو ابر قدرت میدونستن و با وجود ۲۰ روز وقت و اعلام قبلی ایران و ایجاد چند لایه پدافند در برابر موشکهای ساخت ۲۰ سال پیش ایران نتونستن کاری بکنن
نترس
مردم غزه تمام نشدن
مردم غزه سخت بر سر موضع خودشون که حمایت از مقاومت هست ایستادن
پس ترس خودتو به تموم شدن مردم غزه ربط نده
-
محمدم
۱۱:۰۱ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
شجاعتم را از علي (ع) و نترسيدن از مرگ و آواراه شدن رو از حسين(ع) ياد گرفتم طبق كلام خدا در قران اگر كافري وارد خانه مسلماني شد و خواست بزور خانه رو بگيره بر تمام مسلمانان واجب كه اون كافر رو بكشند و بيرون كنند . علي(ع) به زور برخي جاهل هاي زمان خودش با معاويه مذاكره كرد چي شد ؟
Iran (Islamic Republic of)
فلفل
۱۴:۲۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
مصر و اردن مذاکره و سازش کردند و سرزمین آنها ( صحرای سینا و قدس) در اشغال اسرائیل ماند.
حزب الله لبنان جنگید و صهیونیست‌ها را مثل آشغال از جنوب لبنان بیرون انداخت.
آخرین اخبار