مقام حماس: ۳۰ ژنرال و افسر بلندپایه اسرائیلی را در اختیار داریم

یک عضو ارشد جنبش حماس گفت: جنبش حماس به تنهایی ۳۰ ژنرال و افسر بلندپایه اسرائیلی را در اختیار دارد.

این مقام مسئول که نامش فاش نشده است در گفتگو با «العربی الجدید» افزود: نمی‌توانیم شمار اسیران زنده اسرائیلی را اعلام کنیم ولی تعداد آنها بسیار بیشتر از آماری است که در رسانه‌های اسرائیلی اعلام می‌شود.

وی اضافه کرد: جنبش حماس به تنهایی حدود ۳۰ ژنرال و افسر عالیرتبه اسرائیلی را در اختیار دارد که روز هفتم اکتبر (پانزدهم مهر ماه) از مقر‌های نظامی و برخی مقر‌های امنیتی حساس به اسارت گرفته شده‌اند.

این عضو ارشد حماس در ادامه گفت: این اسیران در مکان‌هایی با حفاظت شدید و به دور از دسترس نظامیان اشغالگر نگهداری می‌شوند و دسترسی به آنها در هر شرایطی غیر ممکن است. بنیامین نتانیاهو و وزیران کابینه‌اش از ترس واکنش صهیونیست‌ها و برافروخته شدن آتش خشم نظامیان، اطلاعات اسیران خود را اعلام نمی‌کنند.

این مقام برجسته حماس، افزود: تنها راه آزادسازی اسیران اسرائیلی، مذاکرات جدی است که به آتش بس کامل و بازسازی نوار غزه منجر شود. عملیات مجدد رژیم صهیونیستی در شمال و مرکز نوار غزه پس از آنکه این مناطق را پاکسازی شده اعلام کرده بود، نشانه شکست این رژیم است.

این عضو حماس در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر وضعت مقاومت خوب است و در میدان به طور منظم عمل می‌کند، تصریح کرد: همچنین یحیی السنوار رهبر جنبش حماس در نوار غزه و نه در تونل‌ها بلکه در میدان به فرماندهی خود ادامه می‌دهد و ادعا‌های رژیم صهیونیستی درباره حضور وی در مخفیگاه‌های زیر زمینی دروغ و برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود در دستیابی به اهداف تجاوز به نوار غزه است.

وی افزود: السنوار به مناطق درگیری سرکشی و با رزمندگان دیدار می‌کند و اوضاع مقاومت در نوار غزه را به اطلاع سران جنبش در داخل و خارج نوار غزه می‌رساند.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
چه فایده بزودی حمله میکنن آخرین پناهگاه رو هم میگیرن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
همرو به سیخ بزنید و سرخ کنید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۹ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
چرا اسمشون رو نمیگن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۱ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
همشون رو بکشید مبادا آزادشان کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۶ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
خدای بزرگ حامی و پشتیبان حماس است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۴۴ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
درود بر رزمندگان اسلام
Iran (Islamic Republic of)
دادرس
۰۷:۳۷ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
دست برتری با شما است زیرا که دستان خدا یاریگر شماست .
آخرین اخبار