تقوی: همه با هم می‌جنگیم تا از روز‌های خاکستری بگذریم

رئیس فدراسیون والیبال ایران، گفت: پائز و بازیکنان در کنار هم خواهند جنگید تا روز‌های خاکستری والیبال کشورمان تمام شود.

سید میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال که همراه تیم ملی در برزیل به سر می‌برد پس از شکست مقابل کوبا در رختکن تیم ملی حاضر شد و از تلاش و جنگندگی بازیکنان و کادر فنی تقدیر و تشکر کرد.

وی خطاب به بازیکنان و کادر فنی گفت: این شکست‌ها هیچ تاثیری در باور‌های ما ندارد و مهم برایمان این است که بازی به بازی بهتر شویم و از بازی تیم لذت ببریم. با وجود اینکه امروز باختیم ولی، چون تا آخرین لحظه دست از تلاش بر نداشتید، سزاوار تقدیر و تشکر هستید. از آقای پائز و کادر فنی که تلاش بسیاری در کنار بازیکنان می‌کنند تقدیر و تشکر می‌کنم.

تقوی ادامه داد: اطمینان داشته باشید با وجود برخی انتقادات هیجانی، پائز و تمامی بازیکنان مورد حمایت مجموعه فدراسیون والیبال هستند. همه با هم در کنار هم تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم که روز‌های خاکستری والیبال تمام شود.

رئیس فدراسیون والیبال ایران خاطرنشان کرد: فدراسیون والیبال تا اینجا بیشتر از آنچه که در توانش بوده انجام داده و از این به بعد هم انجام می‌دهد. با هم و در کنار هم برای روز‌های بهتر می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم. به برد و باخت کاری نداشته باشید و فقط در داخل زمین بجنگید و از بازی لذت ببرید.

تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر روز دوشنبه هفتم خرداد در چهارمین و آخرین دیدار هفته نخست خود به مصاف آرژانتین می‌رود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سیروس
۱۱:۱۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
آفرین پائز ۴ تا باخت حالا اگه مربی ایرانی بود تو ایران راهش نمی‌دادند آفرین به آقای عطایی مربی خوب ایرانی
آخرین اخبار