بررسی وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی با نظارت مقامات قضایی

وضعیت ایمنی بازار گل و گیاه شهید محلاتی در فصل ابتدایی سال مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۴، امیر شهرابی شهردار منطقه همراه با تیم نظارتی مشترک شهرداری، آتش نشانی، دستگاه‌های قضایی و نیروی انتظامی، از وضعیت پیشرفت ایمنی بازار گل محلاتی تا اتخاذ تمهیدات ترافیکی و رفع سد معبر محدوده، بازدید کردند.

شهردار منطقه۱۴ ضمن این رصد میدانی با بیان اینکه بازار گل شهید محلاتی در منطقه ۱۴ از نخستین پایگاه‌های عرضه گل و گیاه تهران است که در طول سال با تراکم بالای جمیعت مواجه است، گفت: بر این اساس و با توجه به اهمیت تامین ایمنی این بازار گل، شهرداری منطقه در کنار مراجع قضایی و سایر نهاد‌های خدمت رسان، چون آتش نشانی و پلیس راهور و نیرو انتظامی و... پای کار آمده است.

شهرابی با تاکید بر اینکه ایمنی، امنیت و رضایتمندی شهروندان در این بخش از منطقه برای مدیریت شهری منطقه حائز اهمیت است و در این خصوص پیگیر اجرای مصوبات پیشین ساماندهی بازار گل محلاتی هستیم، افزود: جلسات متعدد و پایش میدانی در مورد ظرفیت‌ها، چالش‌ها و نحوه‌ی ساماندهی و تامین ایمنی با حضور نهاد‌های دخیل در موضوع بازار گل و گیاه شهید محلاتی برگزار می‌شود. 

شهردار منطقه۱۴ ابراز امیدواری کرد: پس از اتخاذ تصمیمات لازم مراجع قضایی و با همکاری نهاد‌های متولی و خدمت رسان، گام‌های مصمم برای ساماندهی، مرتفع شدن چالش‌ها و مشکلات این ظرفیت منطقه برداشته می‌شود.

گفتنی است: این پایش میدانی از بازار گل شهید محلاتی با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم و حقوق عامه دادسرای عمومی تهران، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۱۴ تهران، عضو شورای اسلامی شهر تهران، رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران، سرکلانتر ششم، رئیس پلیس راهور، انتظامی و شهردار و مدیران شهری منطقه ۱۴ مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها: بازار گل ، ایمنی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار