رییس بیمارستان پیوند اعضا منتصریه مشهد گفت: «علی اسعدی» بازیکن تیم فوتسال مشهد پس از رضایت خانواده برای انجام فرآیند اهدای عضو، از بیمارستان جواد الائمه(ع) به بیمارستان منتصریه منتقل شد.

-رییس بیمارستان پیوند اعضا منتصریه مشهد گفت: «علی اسعدی» بازیکن تیم فوتسال مشهد پس از رضایت خانواده برای تایید نهایی مرگ مغزی و انجام فرآیند اهدای عضو، از بیمارستان جواد الائمه (ع) به بیمارستان منتصریه منتقل شد..
محسن علی اکبریان افزود: هم اکنون این بیمار مرگ مغزی در آی. سی. یو بیمارستان منتصریه مشهد بستری است.

وی بیان کرد: این اقدام نشان از روح بزرگ و نوع دوستی خانواده ایثارگر دارد و الگویی برای ترویج فرهنگ اهداء عضو در جامعه است.

رییس بیماریستان پیوند اعضا منتصریه مشهد گفت: پس از تایید نهایی مرگ مغزی و انجام آزمایشات تکمیلی، اعضایی که قابلیت اهدای عضو داشته باشند به بیماران نیازمند اهدا و پیوند خواهد شد.

علی اسعدی فصل گذشته با تیم «سن ایچ ساوه» در لیگ برتر فوتسال ایران توپ می‌زد و بعد از پایان مسابقات به صورت شخصی تمرین می‌کرد که زمان استراحت در منزل دچار مشکل قلبی و در راه اعزام به بیمارستان دچار ایست قلبی می‌شود، وی به کما می‌رود و بعد از ۱۷ روز، سرانجام با علائم مرگ مغزی برای تایید نهایی مرگ مغزی به بیمارستان پیوند اعضای منتصریه مشهد منتقل می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.