مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تامین ۱۰۰ دستگاه مخزن زباله به منظور مدیریت مکانیزه پسماند شهرک صنعتی شماره دو اردبیل خبر داد.

هاشم علایی در جریان بازدید از شهرک صنعتی شماره دو اردبیل از تامین ۱۰۰ دستگاه مخزن زباله به منظور مدیریت مکانیزه پسماند شهرک صنعتی شماره دو اردبیل با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای اولین بار در استان خبر داد.

او اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن هفته محیط زیست و به منظور مدیریت مکانیزه پسماند، قرارداد تامین ۱۰۰ دستگاه مخزن زباله با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به امضا رسید که به زودی شاهد نصب این مخازن در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به گستردگی شهرک صنعتی شماره دو اردبیل، جانمایی و تامین زمین مورد نیاز برای ایجاد ایستگاه موقت پسماند واحد‌های تولیدی نیز انجام شده است که در کنار خرید مخازن زباله، این ایستگاه نیز پس از احداث تحویل شرکت خدماتی شهرک صنعتی خواهد شد. 

علایی ادامه داد: توجه به الزامات زیست محیطی از اهمیت بسزایی در توسعه صنعتی برخوردار است که تلاش می‌شود در کنار توسعه شهرک‌های صنعتی، رویکرد حفاظت از محیط زیست نیز مورد توجه قرار گیرد.

او هدف از ایجاد شهرک‌های صنعتی را تجمیع صنایع در یک مکان برشمرد و افزود: با حضور واحد‌های تولیدی در شهرک صنعتی، از پراکندگی صنایع جلوگیری شده و معضلات زیست محیطی نیز به کمترین میزان ممکن کاهش خواهد یافت.

علایی افزود: توسعه متوازن صنعت و رعایت مسائل زیست محیطی، همواره در کانون توجهات شرکت شهرک‌های صنعتی قرار دارد که ایجاد تصفیه‎خانه‌ها، توسعه فضای سبز و زون‌بندی شهرک‌های صنعتی از جمله اقدامات موثر این شرکت در راستای حفاظت از محیط زیست بوده است.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.