رئیس جمهور سابق آمریکا با اشاره به رفتار تعجیب بایدن در نشست سران گروه ۷، رقیب خود را مایه آبروریزی آمریکا دانست.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا اعلام کرد که جو بایدن ، رئیس‌جمهور فعلی این کشور در نشست گروه ۷ به آمریکا توهین کرده و همچنان با رفتار‌های عجیب خود این کشور را به سخره می‌گیرد.

براساس گزارش اسپوتنیک، ترامپ در جریان گردهمایی حامیانش در ایالت ویسکانسین، در حالی که درباره فیلم یکی از رویداد‌های اجلاس سران گروه ۷، جایی که بایدن تمرکزش را از دست داده و از همتایان اروپایی خود جدا شده بود و سپس به کمک جورجیا ملونی، نخست وزیر ایتالیا به آن‌ها بازگشت، گفت: بایدن ما را در دنیا شرمنده می‌کند. این آخر هفته آمریکا را به مایه خنده در سراسر جهان تبدیل کرد.

ترامپ ادامه داد: حالا هوش مصنوعی را مقصر می‌داند. او می‌گوید رسانه‌ها به گونه‌ای نشان دادند که به نظر می‌رسند او نمی‌داند کجاست.

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید پیشتر گفته بود که ویدئو‌هایی که رفتار و گاف جو بایدن در نشست سران گروه ۷ را نشان می‌دهد که سراسر اینترنت را پر کرده است و در آن رئیس دولت به طرز عجیبی رفتار می‌کند و در انظار عمومی منجمد می‌شود، فقط جعلی و ساختگی است.

با وجود ادعای مقامات آمریکا مبنی بر جعلی بودن این ویدیو یک دیپلمات اروپایی فاش کرد سران اروپا از رفتار عجیب بایدن تعجب کرده و نگران این وضعیت شده‌اند.

مترجم: مینا عظیمی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
فرهاد
۱۴:۳۹ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مقتدرترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا این آقا هستش
Iran (Islamic Republic of)
محمودزاده
۱۱:۵۲ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
من جای تو بودم اعلان جنگ مسلحانه می کردم
Iran (Islamic Republic of)
حسنی
۱۱:۰۴ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
هردو نامزد رئیس جمهورآمریکا واقعا راست میگویند هم ترامپ وهم بایدن
آخرین اخبار