مدیر اجرایی شبکه برق رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) در سخنانی نسبت به توانایی حزب‌الله لبنان برای ایجاد اختلال در این شبکه و عدم آمادگی ارتش رژیم صهیونیستی برای مقابله با آن هشدار داد.

«شائول گلدشتاین» مدیر اجرایی شبکه برق رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم برای جنگ با حزب الله لبنان آماده نیست.

وی تصریح کرد: اسرائیل آمادگی جنگیدن در جبهه شمال در برابر حزب‌الله را ندارد؛ چرا که در وضعیت نظامی جالبی قرار ندارد.

این مقام صهیونیست هشدار داد: حزب‌الله به آسانی می‌تواند شبکه برق اسرائیل را نابود کند و پس از ۷۲ ساعت قطعی برق زندگی در اسرائیل غیرممکن خواهد بود.

 از ابتدای عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر۲۰۲۳ تاکنون، حزب‌الله و برخی از گروه‌های مقاومت فلسطین در جنوب لبنان، مواضع نظامیان اشغالگر و شهرک‌های صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله قرار داده‌اند.

هدف حزب‌الله لبنان از این عملیات، درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه بوده است.

این امر باعث ناامن شدن شمال فلسطین اشغالی برای شهرک نشینان صهیونیست و فرار آنها از این منطقه شده به همین دلیل بخش‌های گسترده‌ای از این منطقه خالی از سکنه شده است و صهیونیست‌های اسکان داده شده در شهرک‌های نزدیک مرز با لبنان اعلام کرده‌اند حتی پس از پایان جنگ، حاضر به بازگشت به این مناطق نیستند.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۷ ۰۱ تير ۱۴۰۳
چرا پس دست دست میکنند چرا نمی‌زنند اسرائیل را ویران وباخا یکسانش کنند .چه دستهایی پشت پرده هست که اجازه نمیده جنگ تمام بشه مسلمانان آسوده بشن از شر شیاطین و صهیونیسم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۲ ۰۱ تير ۱۴۰۳
اینا به جنگ ۳۳ روزه دیگه لازمن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۱ ۰۱ تير ۱۴۰۳
من نمیدونم وقتی اسراییل تو تصرف یه وجب جا مونده چه جوری میخواد با لبنان به اون بزرگی طرف بشه ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۵ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وقتی خود صهیونیست ها منتظر هستند برق شان نابود شود پس دلشان را شاد کنید بزنید بی برقی را به آنها هدیه کنید تا حالشو ببرند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۹ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
من جای حزب الله بودم برق اسرائیل را قطع می کردم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۲ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
این از برکات اعمال خالصانه حزب الله نسبت به خدا و نائبش امام زمان هست.وتا حالا هم جوانمردی کرده نزده چون بر خلاف دشمنش که چاقو از پشت میزند و هزاران زن کودک بی گناه را به فجیع ترین و وحشی ترین حالت ممکن قتل عام کرده ولی می داند روش انسانیت جنگیدن با نظامیان هست نه آواره کردن خانه و ساختمان وحتی زدن ایستگاه برق وخراب کردن وقطع کردن برق رو سر مردم که در جنگ نیستند.ان الله مع الصابرین
Iran (Islamic Republic of)
امیر
۰۹:۳۰ ۰۱ تير ۱۴۰۳
آی شررررر
آخرین اخبار