مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محور چالوس رفع و شاهد ترافیک سنگین در محور‌های شمالی هستیم.

ایمان محرابی نیا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده بیلقان،  محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان و پلور و مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آب اسک و بایجان را شاهد هستیم گفت:  ترافیک سنگین در آزادراه تهران – پردیس محدوده ورودی آزادراه و تونل شماره ۴،محور تهران – رودهن محدوده های پل اتوبان بابایی ، سعید آباد و جاجرود و  محور فیروزکوه مسیر (رفت و برگشت) حدفاصل دماوند تا مسکن مهر گیلاوند گزارش شده است.

وی افزود: تردد روان در آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) گزارش شده ومحور چالوس (رفت و برگشت) و آزادراه تهران-شمال(رفت و برگشت) در استان‌های تهران، البرز و مازندران که به علت صدور هشدار با سطح نارنجی، جلوگیری از خطرات احتمالی (وقوع سیلاب و آبگرفتگی) مسدود شده بود، بازگشایی شد.  

وی در خصوص  آخرین وضعیت جوی ترافیکی سایر محور ها هم گفت: ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا پل حصارک در اکثر مقاطع ،ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده حسین آباد و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک  و  ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قم – تهران حدفاصل کریم آباد تا پل شهید کاظمی گزارش شده است.

محرابی نیا اظهار کرد:  ترافیک سنگین در محور تهران – شهریار در برخی مقاطع و  محورتهران – فشم محدوده شمیران را شاهد هستیم.

خبرنگار: محبوبه کباری 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار